Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 145 10
Στριπτιτζάδικα 197235
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν επίσκεψή καθημερινή βράδυ αλλά δεν αξίζει...Το μαγαζί λέει μόνο Παρασκευή και Σάββατο που έχει και δυνατό ρόστερ...Καθημερινές έχει περίπου καμιά εικοσαριά κοπέλες βεβαια εξαρτάται και την ημέρα,μπορεί να πας και να έχει καμιά δεκαριά το πολύ αλλά μόνο για Δευτέρα το βλέπω αυτό...Έχει και κάποια σόου με το γνωστό ζευγάρι αλλά κατάντησε βαρετό τους βλέπουμε συνέχεια άσε που γυρίζουν και άλλα μαγαζιά και έχουν καταντήσει γραφικοί...Μόνο αλκατράζ δεν πηγαίνουν σε όλα τα άλλα έχουν δώσει παράσταση...

Είσοδο δε πλήρωσα καθώς δεν έχει τις καθημερινές παρά μόνο Παρασκευές και Σάββατα...Το ποτό στα δέκα και χοροί 10 ο απλός 50 το πριβέ και 100...Τώρα στο 100ρικό δεν γνωρίζω τι προσφέρουν....

Κάπου πήρε το μάτι μου και την Ρόζα την πορνοστάρ η οποία μου άρεσε κάπως και την πήρα για χορό...Καλά πιο απάτη δε γίνεται στο δίλεπτο είχε αποχωρήσει...Με ρώτησε άν θέλω δεύτερο χορό και αποχώρησε χωρίς να μου πει τίποτα...Σηκώθηκε πήρε τα εσώρουχά της και εξαφανίστηκε....Ήθελα να την πάρω και πριβέ πάλι καλά που δε τη πάτησα...Βέβαια την ρώτησα απ'την αρχή και μου είπε πως δεν προσφέρει τίποτα το ιδιαίτερο στο πριβέ...

Έκανα και ένα χορό με τη Βίκυ Λάουρα που είναι στανταράκι και αποχώρησα,κάπως ικανοποιημένος το έσωσε η Βίκυ στο ενενήντα καθώς είχα απογοητευτεί....


Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου θα επανέλθω με καταγραφή του ρόστερ στο φόρουμ....
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού