Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Στην ¨Αννα πήγα διαωασμένος ξέροντας οτι θα συνταντήσω μια κοπέλα με μικρή διάθεση και απειρία με διάθεση ξεπέτας.
Και όμως, η περιέργεια, οι ελκυστικές φωτογραφίες οι οποίες δεν φαίνονται επεξεργασμένες, η τιμή, η έλειψη προσφοράς
στην πόλη και πάνω απόλα η καύλα με οδήγησαν στην πορτα του δωματίου της.

Η κοπέλα ειναι όμορφη χωρις αμφιβολία, νεαρή με κορμή λαμπάδα. Δεν είναι εύκολη περίπτωση και θέλει υπομονή και τρόπο.
Δεν έχει συμπεριφορά επαγγελματία ειναι πολύ amateur φάση και αυτο θα ξενερώσει πολύ κόσμο.. Ενδεικτικό ότι δεν ειχε καν πετσέτες
και δεν ενημέρωσε απο πριν ωστε να ξερω τι με περιμένει.. φαουλ απο μερους της

Με υποδεχτηκε με μάυρα εσώρουχα και γοβες αμακιγιαριστη (οχι οτι το εχει αναγκη βεβαια). Η πρωτη εντυπωση πολύ καλή αν και με ξενέρωσε
ο απομακρος και ψυχρος τροπος της. Οπως ειπα το περιμενα οποτε δε πτοηθηκα. Περασμα για ντουζ και καταβολή αντιτιμου.

Επιστράτευσα όλα τα μέσα να την κάνω να νιώσει άνετα, να βγάλει τον καλό της εαυτο και να πάρω αυτο που ήθελα. Λιγο social, λιγα κοπλιμεντα, λιγο
χιουμορ και το κλιμα εφτιαξε αισθητα. Ο αγώνας ξεκινησε με πολυ χαμουρεμα χαδια και φιλια στο τελειο κορμι της. Αφου ασχοληθηκα εκτενως με το
πεντακάθαρο νιμου της πηρε μπρος και περασαμε σε μια πιπα. Πιπα ερασιτεχνικη αδιαφορη... Λεω δε μπορει πλακα μου κανει...Με παροτρηνσεις διορθωθηκε
και το παλεψε με βαθια υγρη πιπα καραμελωμα και ρουφηγμα @@ κλπ. Παράλληλα ασχολιωμουν μαζι της για να την κάνω να ανεβάσει στροφες. Το κολπο απεδωσε και
περάσαμε στο κυριως πιατο με καλές προοπτικες. Αυτη απο πάνω να δινει ρυθμο και γω να την σφυροκοπαω απο κατω. Αλλαγη στα 4 με θεα την υπεροχη κωλαρα πλαταρα
της και τελος ιεραποστολικο οπου δυσανασχετησε οταν της σηκωσα τα ποδια. Ομως με κατάλληλο χειρισμο το ξεπερασε και συμετειχε σε ικανοποιητικο βαθμο με κραυγες κλπ. Της ζητησα κωλο και δεν αρνηθηκε. Με την Αννα απο πανω να κουμανταρει μπηκα στο στενο της κωλο οπου για πρωτη φορα αισθανθηκα να κουμπωνει
το πεος μεσα. Στενος και σχεδον παρθενος οπως μου εξομολογηθηκε και η αισθηση αυτο εδειχνε. Ανεβασμα στροφων με αυτην απο πανω να βριζει στα Ουγγρικα και μενα να μη χορταινω της βυζαρες της. Μετα απο αγριο σφυροκοπημα της ζητησα να αλλαξουμε σταση και να την παρω στα 4. Δεν της αρεσε αλλα δεν ειπε οχι απλα μου ζητησε να παμε σιγα σιγα. Οντως και εγινε αλλα οταν αισθανθηκα να κουμπωνω μεσα της και με την απιστευτη θεα δεν αντεξα και ανεβασα στροφες. Κραυγες, βρισιμο αλλα εγω δεν εδινα σημασια και την σφυροκοπουσα με δυναμη... Αυτο ηταν και το μεγαλο λαθος καθως σταματησε γιατι πονουσε πολυ οπως μου ειπε. Μεχρι τοτε το κοντερ εγραφε 25 λεπτά σεξ. Μεγαλη μαλακια και πτωση σημαιας χωρις να τελειωσω. Τσιγαρακι, η κοπελα στο παραθυρο να παρει αερα γιατι πονουσε πολυ και γω με το πουλι στο χερι σα μαλακας...

Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με πιπα η οποια ηταν εντονη και απολαυστικη καθως η κοπελα ηθελε να με κανει να τελειωσω. Την σταματησα και την πηρα στα 4 οπου πριν τελειωσω τον πηρε στο στομα και τα ρουφηξε ολα. Και αυτη ηταν η ληξη της συναντησης. Ντουζακι, χαιρετουρες και χαμογελα παρα το ξεσκισμα που την εκανα.

Φευγοντας τα λεφτα ηταν ακομα στο κομοδινο.

Αναρωτηθηκα εαν η κοπελα το σταματησε για να την βγαλει καθαρη και επαιζε θεατρο. Ισως αλλά εγω ειχα παρει αυτο που ηθελα οποτε δεν εδωσα και πολυ σημασια. Και η αληθεια ηταν φοβομουν ποιες θα ηταν οι αντιδρασεις της εαν την ζοριζα παραπανω

Δεν νομιζω να την ξανασυναντουσα και δεν ξερω και ποιο θα ειναι το μελλον της. Φανταζομαι οτι εαν το παρει αποφαση και γραψει χιλιομετρα θα παιζει στην κατηγορια της Julia69. Kριμα γιατι απο εμφάνηση ειναι πολυ ανωτερη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
torrente
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
343
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2015
annapl και julia69 φίλε που αναφέρεις είναι και οι δύο πεταμένα λεφτά Μαλακία. δεν γίνεται να πληρώνουμε 3Ε/λεπτό για να φτιάξουμε την όποια διάθεση δεν έχουν. Η άννα δεν είναι "επαγγελματίας" η julia ναι αλλά έχει περίεργη συμπεριφορά. Από εμένα ΜΑΥΡΟ και στις δύο, όταν αποφασίζω να σκάσω 150-200 περιμένω πολλά περισσότερα πέρα της εμφάνισης και της καθαριότητας.
M
mars_ch
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1