Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83476
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Ελένη έχουμε βρεθεί δυο τρεις φορές και επειδή όσο πάει γίνεται και καλύτΝαι!ερη θεώρησα σωστό να αποδώσω τα εύσημα. Για το χώρο και τη ευγενέστατη κ. Γιάννα τα έχουμε υπερκαλύψει.
Επίσκεψη Τρίτη και 13 με στόχο την Ελένη.Αναμονή στη κουζίνα(!) μιας και δεν υπήρχε άλλο δωμάτιο.Το κουκλάκι μόλις τελείωσε από άλλο πρόγραμμα με χαιρέτησε με φιλάκι με ένα υπονοούμενο για το τι θα επακολουθούσε.
Μπάνιο στη «σουίτα» και εμφάνιση της κορασίδας. Η Ελένη είναι μια κοπέλα που ξέρει τι θέλει. Παρά το μικρό της ηλικία της είναι μια έμπειρη γυναίκα που μπορεί να προσφέρει τα πάντα αρκεί να την σεβαστείς. Στον αγώνα η γλώσσα της ταξίδεψε σε όλες τις τρύπες του κορμιού μου με πάθος και πρωτοβουλίες σαν να ήταν η γκόμενα μου που ξέρει τι θέλω και κυρίως πότε το θέλω. Πίπα άνευ για σεμινάριο για αρκετή ώρα. Στήσιμο και παιχνίδια προς τον καθρέπτη ώστε να μπορώ να διακρίνω το μουνάκι και τη κωλοτρυπίδα, μια από τις πολλές εικόνες που με έφεραν στα όρια της έκρηξης. Σειρά μου για γλειφομούνι που έδειχνε οτι το απολάμβανε σε σημείο να γεμίσουμε ζεστά υγρά. Tο sex που ακολούθησε είχε μόνο ένα σκοπό. Να τελειώσω στο στόμα της, κάτι που έγινε με το δάκτυλό της να αγγίζει τη περιφέρεια της κωλοτρυπίδας μου. Στο σχόλιο μου ότι με εξόντωσε έβαλε τα γέλια, με αποχαιρέτησε με ένα φιλί και έφυγε αφήνοντας με σε κατάσταση μέθης.
Όπως είναι γνωστό οι κριτικές μας είναι υποκειμενικές. Για εμένα ή Ελένη αγνίζει τα όρια του άριστου σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια. Γι’ αυτό και ο τίτλος «Η τέλεια χημεία»
Άλλοι συναγωνιστές μπορεί να είστε καλύτεροι σε άλλα μαθήματα….. Ναι!
Να είστε όλοι καλά
FRM.^.

Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
40
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xprncseeker

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2015
τοσο καιρο ζηταω τηλεφωνο για το συγκεκριμενο μασατζιδικο και κανεις δεν το δινει! μαλλον μουφα κριτικες γραφετε! δεν εξηγητε αλλιως!Χμμμ;
M
mouzak
19 Ιανουαρίου, 2015
Μούφα κριτικές σε ένα χώρο που δεν έχουν πρόσβαση όλοι τι νόημα θα είχε? Βρες άλλο τρόπο για να μπεις!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2