Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς εισερχόμασταν στο σαλόνι του οροφομπουρδέλου, ο φίλος Farkeli μού εξηγούσε τον τρόπο με τον οποίο τα μακριά μαλλιά μιας γυναίκας μπορούν να ερεθίσουν σεξουαλικά έναν άνδρα: «...το μαλλί όταν είναι μακρύ και γαργαλάει τ' αρχίδια–». «Καλημέρα, καλό σαββατοκύριακο να έχετε αγόρια!», τον διέκοψε η υπηρεσία παρουσιάζοντάς μας στη συνέχεια την «Ντάνα!», η οποία πλησίασε γυμνόστηθη, πατώντας πάνω στα ψηλοτάκουνά της («τακ τακ τακ!») και μας χαιρέτησε. «Γεια σας!». Επρόκειτο για μια κανονικού αναστήματος νέα γυναίκα, με ίσιο καστανό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, καλογραμμένο πρόσωπο, μεσαίων διαστάσεων ομορφοσχηματισμένο ελαστικό φυσικό στήθος, σφιχτοδεμένο ωραίο σώμα με αρκετά τατουάζ, τορνευτά καπούλια.
«Γεια σου Ντάνα!», τη χαιρέτησα κι εγώ. «Καλώς την Ντάνα», έπραξε το ίδιο κι ο συνάδελφος. «Η καινούργια μας κουκλίτσα από Ρουμανία! Κάνει ελεύθερο στοματικό, εξήντα εννιά, φιλάκια στα βυζάκια, ελεύθερα πιασίματα κι όλες τις στάσεις!», ενημέρωσε η τσατσά.
«Οκέι, ευχαριστούμε πολύ», είπαμε και κινήσαμε προς την έξοδο. «Είναι καλή στο δωμάτιο!», φώναξε η υπηρεσία. «Το υποψιαζόμαστε...», έκανε γνωστό ο Farkeli. «Ε, εσείς βόλτα κάνετε!», συμπέρανε εκείνη. «'Ερευνα, έρευνα! 'Οχι βόλτα, έρευνα!», τη διόρθωσε εκείνος.
«Καλή αυτή ε; Με τα τατουαζάκια της», του είπα καθώς κατεβαίναμε τις σκάλες. «Βαρβάτη πουτανιά!», σχολίασε εκείνος. «Ωραίο στήθος!», πρόσθεσα εγώ. «Χορταστικό!», συμπλήρωσε. «Ωραίο σφιχτοδεμένο κορμί, έτσι;», επέμεινα. «Ναι, μπορεί να μην είχε μέση για μπαλέτο–». «Και μ' άρεσε που το μαλλάκι της το είχε πιασμένο πίσω!», τον διέκοψα για να προσθέσω: «Πολύ καλό αυτό!». «Βεβαίως!». «Μ' ενοχλούν εμένα τα μαλλιά όταν βρίσκονται μέσα στη μούρη μου!», του έκανα γνωστό. «Ναι ναι ναι! Μπορεί να τα έχει λυτά για την πίπα, μετά να τα μαζεύει!... Αυτός είναι ο τέλειος συνδυασμός για σένα, το κατάλαβα!».
Επέστρεψα αργότερα.
«Γεια σας! Την Ντάνα έχουμε σήμερα!». 'Εβγαλα το δεκάρικο. «Την είδατε;». Κούνησα καταφατικά το κεφάλι. «Τακ τακ τακ!». «Γεια σας!». «Γεια σου!». «Ελάτε εδώ!», μου είπε η τσατσά και με οδήγησε στο ικανοποιητικό δωμάτιο του διαδρόμου. Το μοναδικό που δεν είχα μπει στο συγκεκριμένο μπουρδέλο...
«Τακ τακ τακ!». Η κοπέλα ήρθε μετά από ένα πεντάλεπτο. «Do you speak english or greek?», τη ρώτησα. «English mai bine!», απάντησε αγγλορουνάνικα (Mai bine=Πιο καλά).
Γονατίζοντας πλάι μου, με το ένα χέρι ξεκίνησε να με χαϊδεύει απαλά στο στήθος, ενώ με το άλλο πασπάτευε τ' αρχίδια μου κι έπαιζε το πουλί μου. Του λόγου μου της θώπευα τα βυζιά, την πλάτη, τα βραχιόνια, τους γλουτούς. «You are from Greece?», ρώτησε. «Yes, from Athens», απάντησα. 'Οταν η στύση έγινε ορατή και χειροπιαστή θέλησε να μάθει πώς θα επιθυμούσα την πίπα. Ζήτησα να με "σκουφώσει". Με πίπωσε αθόρυβα χρησιμοποιώντας μόνο το στόμα. Κάποια στιγμή έγειρε πίσω και πήρε το σωληνάριο με το λιπαντικό. 'Ηταν η ώρα να περάσουμε στο σεξ. Αφού άλειψε το μουνί της με κοίταξε. Της έδειξα πως ήθελα να σηκώσει και ν' απάγει τα πόδια. Οδήγησα το καυλί μου στην τρύπα. 'Αρχισα να γαμάω. Ζήτησα να την πάρω και στα τέσσερα. Πήρε θέση κοιτάζοντάς μας απ' τον πλαϊνό καθρέφτη. 'Ηταν η στάση εκσπερμάτισα.
«How old are you?», ρώτησα τα επόμενα δευτερολεπτα. «Τwenty four», απάντησε. «Ντάνααα!», φώναξε η υπηρεσία. «Yes!», απάντησε και πήρε να ετοιμάζεται. Είχαν περάσει 10 λεπτά απ' τη στιγμή που είχε μπει. Επίσης μου είπε πως είχε δουλέψει στο διπλανό 20Α, όπως και στο ισόγειο της Ιάσονος 37.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2015
Όνομα κοπέλας
Ντάνα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2015
''Επίσης μου είπε πως είχε δουλέψει στο διπλανό 20Α, όπως και στο ισόγειο της Ιάσονος 37''.
Και από την περιγραφή και το όνομα,πρέπει να'ναι είναι αυτή που πέτυχα προχθές στη β' βάρδια στο Κολωνού 23 στον ημιόροφο,αλλά δεν πέρασα.
19 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τώρα που το λες, μου είπε και «τουέντυ θρη» κι όταν ρώτησα: «Κολωνού;», απάντησε «Γιες».
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2