Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108029
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καιρο σκεφτομουνα μια επισκεψη στην Τανια, εκεινο το βραδυ πηγα μονο για αυτην, καθισμενος στο σαλονακι αντικρυσα μια διαφορετικη Τανια σε σχεση με τα παλια, σαφως με περισοτερα κιλακια, αλλα η αποφαση ειχε παρθει, παραβολο 40€ για ακαποτο.
Το δωματιο κλασικο καθαρο, ολα στην θεση τους, η Τανια δεν αργησε και με το που μπηκε μεσα ειχαμε λιγη επαφη στα ορθια, παρατηρουσα το κορμι της που πλεον εχει γινει ατσουμπαλο απο τα κιλα που πηρε, δεν ξεχωρηζει μεση, τα βυζια της αντιθετα δεν φουσκωσαν οπως θα επρεπε και εχουν κρεμασει, η κωλαρα της παραμενει θεικη και αφαρατη, ελαχιστα προκαταρικα στο κρεβατι, το ακαποτο εκτελεστηκε στο κρεβατι σε κλασικη σταση ξαπλομενος, αλλα ο κωλος της μακρια απο εμενα, συνεχεια με κοιτουσε με το καυλωτικο βλεμα της και μου εκλεινε πονηρα το ματι, που δεν μου αρεσε αυτο, αλλα η πιπα της αγγιζε ταβανι, με ειχε καυλωσει αρκετα και σκφτομουνα με το που θα το εβαζα στην μουνα της θα εχυνε αμεσως και δεν θα μπορουσα να την ευχαριστηθω. Αλλα το περασμα της καποτας εγινε λαθος ή η καποτα ηταν μικρη και με ζοριζε καπου, με καβαλησε, με τραβουσε η καποτα και μου προκαλουσε πονο με αποτελεσμα να μου φυγει η καυλα, αλαγη στα ιεραποστολικα να ελενχω εγω τον πονο.!! καθυστερησα παιζοντας με το κορμακι της και το μουνακι της που αντικρυσα μια εικονα που δεν περημενα, το μουνακι της ηταν χαμενο αναμεσα στα κιλα που πεσανε σε εκεινο το σημειο, και με ξενερωσε, την γαμησα λιγο ετσι και την εστησα στα τεσσερα, εκει το συνεχες eyecontact στον καθρευτη, και η αφρατη κωλαρα της που παλωθηκε, με εκαναν να τελειωσω μεσα της.
Γενικη εικονα της Τανιας και συγγριση με τις προησγουμενες επισκεψεις μου σε αυτην, την βρηκα μεν πιο θερμη ομιλιτικη εσπασε τον παγο κατευθειαν, χαμογελαστη, ο χρονος δεν εδειξε να την επειρεαζει, αλλα η εμφανηση της με χαλασε, πριν ηταν μια νταρντανομουνα, που σε καυλωνε με τις καμπυλες της, τωρα εχει ξεφυγει και αν δεν κανει κατι θα μπαζεψει και αλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού