Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Παρασκευή βράδυ στις 23.20. Λίγο πριν βγω για ποτάκι ήρθα καρφί εδώ για να πάρω μετά απο καιρό την Εύα. Χτύπησα και μου άνοιξε η υπηρεσία. Καλός τον κάθισε έχουμε καινούργια κοπέλα μου είπα να σου πώ τα προγράμματα και να την δείς. Απλό πρόγραμμα 20 ευρώ , μασαζάκι 30 ευρώ , 69 40 ευρώ , ελεύθερο στοματικό 40 ευρώ , αυταρχικό 50 ευρώ. Περίμενα λίγο και έπαθα πλάκα , εμφανίστηκε ένα πιπίνι φορώντας μαγιό , με πιασηματάκια αλλά σφιχτό νεανικό κορμί , καστανό σκούρο μακρύ κατσαρό μαλλί και βυζάρες που ασφυκτιούσαν μέσα στο πάνω μέρος του μαγιού που φορούσε.
Πλήρωσα και πέρασα στο αριστερό απο τα δύο δωμάτια , με ρώτησε αν θέλω πετσέτα για μπάνιο και με τι πρόγραμμα θα περάσω .Έδωσα 40 ευρώ για ελεύθερο στοματικό. Έβγαζα τα ρούχα μου ακόμη όταν μπήκε στο δωμάτιο το πιπίνι με τα βυζιά της να κουνιούνται πάνω κάτω. Μέχρι να βγάλω τα ρούχα μου την ρώτησα πώς την λένε και απο που είναι. Άντζελα μου απάντησε , δηλαδή Αγγελική με λένε αλλά στην δουλειά Άντζελα , ελληνίδα είμαι , υπάρχουν ελληνίδες της κάνω , υπάρχουν άμα ψάξεις...Είπε ότι είναι 20 χρονών.
Έβγαλε το πάνω μέρος απο το μαγιό της και μου αποκαλύφτηκαν οι βυζάρες της. Φυσικά 3.5άρια+ γεμάτα βυζιά με χοντρή και μεγάλη ρόγα. Στήθηκε στα τέσσερα απο μόνη της στην άκρη του κρεβατιού , πήγα απο πίσω της και χούφτωσα τις βυζάρες της. Της ανασήκωσα το κορμί της και πιπίλησα της ρόγες της. Μου είπε να ξαπλώσω , ήρθε στα πλάγια απο το κορμί μου και χωρίς ίχνος προκαταρκτικού και μην έχοντας βγάλει το κάτω μέρος του μαγιού της άρχισε πίπα , η πίπα της καλή υγρή και με προσπάθειες deep throat αλλά πνιγόταν(κυριολεκτικά)και σταμάταγε , έπαιζα το μουνάκι της πάνω απο το μαγιό της αλλά κρατούσε μακριά το κορμί της. Σταμάτησε την πίπα , τράβηξε τα κορδονάκια απο το πλάι του μαγιού της και το έλυσε , κατέβηκε χαμηλά στα πόδια μου , μου πέρασε το προφυλακτικό και συνέχισε την πίπα για λίγο.
Πρώτη στάση την έφερα απο πάνω μου , δεν είχε καμιά συμμετοχή ενώ κρατούσε τα μάτια της κλειστά. Την γαμούσα , σταματούσα και έγλυφα τις βυζάρες της καθώς και της μεγάλες ρόγες της και ξανά γαμήσι , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο και ονειρική θέα την κωλάρας της. Άρχισα να την γαμάω πισωκολλητα αρχικά πιο χαλαρά και μετά με ένταση και το πιπίνι δεν μασούσε.....έπαιζε με τις βυζάρες της και με καύλωνε ακόμα πιο πολύ . Μετά απο λίγο τελείωσα , ενώ αμέσως όταν βγήκα απο μέσα της τσέκαρε αν έχει σπάσει το προφυλακτικό .
Σηκώθηκε πλύθηκε και μου έφερε χαρτί να βγάλω το προφυλακτικό , την ρώτησα πόσο καιρό δουλεύει , μου είπε ότι χθες δούλεψε πρώτη φορά βράδυ ενώ απο σήμερα θα δουλεύει 17.00-24.00. Συνοψίζοντας , είναι ωραίο πιπίνι τούμπανο το προσπαθεί στην πίπα και στο γαμήσι , μετά απο λίγο καιρό αν την ξαναπετύχω θα την ξαναδοκιμάσω για να δώ την πιθανή βελτίωση της γιατί ήταν αρκετά σφιγμένη. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά αφού λόγω καύλας δεν κρατήθηκα για παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2015
+1Γλώσσα
17 Ιανουαρίου, 2015
απο την ΕΥΑ και τα παντα ολα με 20 ευρω

παμε στα 40 ευρω για τα ιδια!!!!!!
οποτε μαυρο στο στουντέλο!!!!!!!
M
moras123
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2