Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο σπιτι που το φαντασμα της Τερεζας ειναι ακομα πανω στα HIV infected κατωσεντονα, περασα με την Κατερινα. Η Κατερινα ειναι Ρωσσιδα μελαχροινη μιλφ χοντρουλα αλλα σφιχτη στα πιασιματα. Εδειχνε να αντεχει και ειχα αναγκη για δυνατο χυσιμο. Δεν επεσα εξω η Κατερινα δε φοβαται το γαμησι και κοιταει να ικανοποιηθει και να ικανοποιησει στα πλαισια βεβαια της πελατειακης συνευρεσης των 10 ευρω. Ξεκινησε την πιπα κεκαλυμενη, μονοτονη αλλα ικανοποιητικη (δεν μου εχει τυχει Ρωσσιδα να κανει εντελως χαλια πιπα ποτε...) και ενω περιμενω να παρει μπρος ο τζουνιορ και να υψωσει το αναστημα του, μου σκαει ενα λαρυγγωμα που εχασα το φως μου. Της λεω μπορεις να το ξανακανεις αυτο? το εκανε αλλες δυο τρεις φορες και ηταν τελειο με τουλαχιστον 3-4 δευτερολεπτα διαρκεια σφηνωματος στο λαρυγκι. Στη συνεχεια φτιαγμενος τη στηνω στα 4 για να της κανω αυτο που αρχικα καρτερουσα, το εντονο πισοκολλητο οπου αντεξε με αλληθοφανη και πιθανοτατα αληθινα βογκητα. Χυνοντας την ενιωσα αρκετα καλα και μου υποσχεθηκε να με ευχαριστησει περισσοτερο με το λαρυγκι της την επομενη φορα που θα ειναι και αφαγωτη, κατι που προσδοκω εναγωνιως...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού