Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 27 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λογικα αυτη τ στιγμη που γραφω η κοπελα αυτη εχει φυγει,μετα και τισ 2 κριτικες τησ μιχαελας που διαβασα,αλλα 1ον αξιζει να διαβασετε τν εμπειρια μ και2ον μ ειχε πει πως θα ξαναερχοταν.Κατα τ 1.00 το βραδυ φτανω στ 4ο,ερχεται η νικολετα,καλη εμφανιση μελαχρινη και λιγο μελαμψη,τη ρωταω τ ονομα της.τα προγραμματα 30 απλο,40 παραπανω χρονο και 50 ελευθερο και γλειψιμο.η τσατσα με πιεζε να παρω το 50.Περιμενω στ δωματιο καθωσ ειμαι με το σωβρακο ορθιοσ και στελνω ενα μυνημα κ μπαινει η κυρια μεσα.με κοιταει ανοιγει το φως κ λεει δν πιστευω να τραβασ βιντεο η τπτ τετοιο?τελωσπαντων μετα απ λιγο τν ρωταω απ που ειναι κ μ λεει πουμανια με χιλια ζορια.καθωσ ξεντυνεται τν ακουμπαω λιγο κ μ λεει με ξινο υφος κατσε στ κρεωατι βιαζεσαι.ξαπλωνω κ μ κανει μια πιπα το πολυ 15 δευτερολεπτα κ συγγρονως να μ λεει μν μ πιανεις εδω οχι εκει κρυα ειναι τα χερια σ κ τετοια ωραια.αποφασισμενος πωσ εχω φαει πατατα τν λεω γυρνα στ 4.κ ενω δν μ ειχε σηκωθει τερμα πιανω λιγο τν καποτα να τν βαλω πιο μεσα,τιναζεται το μπαζο κ μ λεει Ε ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ?????τι θεσ να μπει η καποτα στ μουνι σ τησ λεω κ αρχιζει χιλιεσ δυο πιπεσ.τησ λεω πολλα νευρα εχεισ λιγο ηρεμα,κ λεει με ρωτασ εμενα αν εχω γκομενουσ ποσο κοσμο ειχα και ποσα παιδια?α ναι ποσα παιδια λεω και μου λεει 50.Αν δν σ αρεσει να αλλαξεισ δουλεια και αρχιζω να τν πηδαω με δυναμη για να χυσω ωσπου αρχισε να κανει αχμ μμμ και τετοια.χυνω και τιναζεται να φυγει χωρισ να χαιρετησει,ΡΩΤΑΣ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ μ λεει και της λεω αν δν σ αρεσει πανε στ ρουμανια να δεισ πωσ βγαινουν τα 30 ευρω,Αν ξανεερθει σερρεσ ΜΑΚΡΥΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
31
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού