Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560055
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα μαγκες.στοχευμένη καταδρομικη στο συγκεκριμενο στουντιο για τη σαννυ.εχει παιξει σε πολλες τσοντες του σιρινα.ανεβαινοντας τις σκαλες δινω το πενηνταρι στη συμπαθητικη υπηρεσια και περιμενω στο δωματιο καθως η κοπελα δεν ειχε ερθει ακομα. το δωματιο πολυ ζεστο με ντουζιερα σφραγισμενες πετσετες και παντοφλες.τσοντα στη Τηλεόραση για ζεσταμα.σε λιγη ωρα φτανει το μωρο.της λεω εισαι ιδια με τι τελευταία ταινια αλλα μου λεει μπα εχω παχυνει γιατι ακολουθω φαρμακευτική αγωγή.ξεκινημα με εμενα να γλειφω τα βυζακια της και να χουφτωνω την κολαρα της.η τύπισσα εχει κολαρα οπως τι θελω.σφιχτη και μεγαλη με πιασιματα.στηθος φυσιολογικο στο μέγεθος που μου αρέσει.οταν μου ειχε γινει πετρα πέρασμά καποτας και ξεκινημα πιπας.η πιπα της ομολογω οτι ηταν μετρια.εκανε διαλείμματα και δεν τον επερνε ολο μεσα στο στομα.αρχιδια δεν ρωτησα αμα γλείφει.δεν μου αρεσει κι ολας.μετα τη πιπα ξεκινημα πηδουλου στα τεσσερα.ωραιο στησιμο και εγω να μπαινω αργα στην αρχη λαι επειτα να γαμαω πιο γρηγορα.ομολογω οτι ημουν πρωτος πελατης για τη συγκεκριμένη βαρδια και το μουνακι της το βρηκα αρκετα στενο και με ωραια αισθηση.καποια κολοσκαμπιλα στη κολαρα της και αλλαγη στασης σε ιεραποστολικό.ξεκινημα με εμενα να της δινω καποια φιλακια στο λαιμο και να μπαινο αργα μεσα της.επειτα πιο γρηγορα μεχρι που το τελος ηρθε.μου ειπε πως δουλευει στο σιν στη Νίκαια και η υπηρεσια μαλιστα φευγοντας μου εδωσε και τρςις καρυες δωρεάν ποτου.συνοψίζοντας η τυπισσα εχει υποδειγματικό στησιμο ειδικα στα τέσσερα.ρη καρα της που ειναι οπως τ θελω δηλαδή με πιασιματα και αφιχτη σαν πετρα δε νομιζω οτι τη βρισκεις ευκολα σε μπουρδελο.κατα τα αλλα ειναι επαγγελματιας σωστη αλλα επειδη ρο πενηνταρικο δυσκολα βγαινει στις μερες μας θα πρεπει να ειμαι πολυ καυλωμενος για να ξαναπαω.φευγοντας η υπηρεσια με ευχαριστηαε και μου εδωσε καρτες για δωρεαν ποτο στο σιν στη νικαια οπου δουλευει και η σαννυ ελπιζω να βοηθησα.καλα γαμισια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Sunny Wild
Υπηρεσίες
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cupracing, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, thesaint και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2015
Πόσα λεπτά κάθησες μέσα στο δωμάτιο φίλε ?
09 Φεβρουαρίου, 2015
Κανα εικοσαλεπτο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2