Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την συγκεκριμένη κυρία την έμαθα από συναγωνιστές, οι οποίοι είχαν γράψει αρκετές διθυραμβικές κριτικές γι’ αυτή, τις τελευταίες ημέρες, μέσα στο site.
Είχε προηγηθεί επίσκεψη μία ημέρα πριν, για να την τσεκάρω από κοντά, χωρίς να περάσω μέσα στο δωμάτιο.
Η ημέρα, που είχα αποφασίσει να την τιμήσω, δεν είχε ξεκινήσει καλά, γιατί καθώς πήγαινα το πρωί στη δουλειά, έπεσα και τσακίστηκα με τη μηχανή.
Παραδόξως, το φταίξιμο δεν το έριξα στον πάγο που είχε καλύψει τον δρόμο, αλλά στους Καλικάντζαρους, οι οποίοι πάνω στον πανικό τους με πήραν παραμάζωμα, αφού γνώριζαν ότι σε λίγες ώρες θα ξεκινούσε η Θεία Λειτουργία των Θεοφανείων, η οποία θα τους έστελνε πίσω, στον κάτω κόσμο.
Απολογισμός ατυχήματος: Καμιά 200αριά ευρώ ζημιά η μηχανή, ένα σκισμένο τζιν Levi’s και χτυπημένο το δεξί μου γόνατο.
Από την υπερένταση του ατυχήματος, οι καύλες που είχα, πολλαπλασιάστηκαν. Έτσι, μόλις σχόλασα, πήγα σπίτι, απόθεσα τα πράγματά μου, πέταξα το σκισμένο τζιν, αφού το ευχαρίστησα πρώτα, που κράτησε ζεστό το χαλκέντερο και αμαρτωλό κορμί μου, άλλαξα ρούχα, έριξα ένα χέσιμο και πήγα καρφωτός στο μπουρδέλο, για να δοκιμάσω και εγώ το νέο φρούτο που ονομάζεται Αντζέλικα.
Πρόκειται για ένα milf από την Ρωσία, ψηλή, νταρντάνα, με μικρό βυζί, αφράτη κωλάρα, μαύρο καρέ μαλλί και έκφυλο πρόσωπο. Δεν μιλάει καθόλου ελληνικά, παρά μόνο αγγλικά και το μόνο που με ψιλοχάλασε ήταν η οδοντοστοιχία της.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο, όπου γδύθηκα κατευθείαν και κυριολεκτικά αγκάλιασα μια ηλεκτρική εστία θέρμανσης που βρισκόταν εκεί, γιατί από το ψωλόκρυο που έκανε έξω, μου είχαν γίνει τα αρχίδια παγάκια.
Σε λίγα λεπτά ήρθε και η Αντζέλικα, αφού πρώτα χτύπησε διακριτικά την πόρτα του δωματίου. Την καλησπέρισα και την ρώτησα, αμέσως, αν κάνει πρωκτικό με έξτρα χρήματα, καθώς είχα διαβάσει ότι το έκανε με κάποιον συναγωνιστή.
Μου είπε όχι και ήρθε πάνω μου, έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος και άρχισε να με χαϊδεύει, με το σώμα της και να με φιλάει στο στήθος. Με μια γρήγορη κίνηση, έβγαλε το baby doll που φορούσε και συνέχισε να με χαϊδεύει με το στήθος της, στην ευαίσθητη περιοχή, αυτή την φορά.
Κατέβηκε αργά προς τα κάτω όπου ξεκίνησε ένα επαγγελματικό γλείψιμο αρχιδιών και στη συνέχεια τον πήρε στο στόμα της ακάποτα.
Η πίπα της ήταν εξαιρετική, αργή, με τέλεια τεχνική, δίνοντας μια αίσθηση βελούδου στην ψωλή μου. Έκανε και κάποια deep throat, τα οποία με απογείωσαν.
Λίγα λεπτά, μόνο, κατάφερα να αντέξω. Παραδομένος στην απόλυτη ηδονή, άρχισα να χύνω ασταμάτητα μέσα στο στόμα της. Αυτή, με υπομονή, περίμενε να ξεφορτώσω τελείως και μετά σηκώθηκε για να τα φτύσει στον νιπτήρα.
Σηκώθηκα τρεμάμενος για να σκουπιστώ, την καληνύχτισα, ντύθηκα και σχεδόν αμέσως πήγα στο μπουρδέλο, επί της οδού Φυλής 109B, για να γαμήσω την Άννα.
Το γόνατό μου δεν ήταν σε καλή κατάσταση, τελικά. Όχι, δεν έκανε διάγνωση κάποιος διακεκριμένος ορθοπεδικός, απλά με πονούσε αρκετά καθώς γαμούσα την Άννα σε στάση πισωκολλητό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Αντζελίκα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.021
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού