Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, για δοκιμή της Μαρίας που είχα μπανίσει σε προηγούμενη βόλτα. Η κίνηση στην περιοχή ήταν περιορισμένη, και έτσι το κορίτσι εμφανίστηκε ξανά αμέσως.

Η κοπέλα είναι Ρουμάνα, 22 ετών, ύψους χωρίς τα πορνοτάκουνα γύρω στο 1,70 με ίσιο ξανθό μαλλί, όμορφο πρόσωπο, και αδύνατο σώμα. Ανακοινώθηκε ακάποτο τσιμπούκι και 69, με 10 ευρώ έξτρα το κάθε ένα. Πέρασα με το απλό πρόγραμμα, στο μικρό δωματιάκι δίπλα στο δωμάτιο της αναμονής. Η θερμοκρασία ήταν χαμηλή, και η τσατσά άνοιξε ένα θερμοπομπό για να σπάσει το κρύο. Φρασκαρίστηκα γρήγορα γρήγορα, και την περίμανα στο ημίδιπλο κρεβάτι.

Λίγα λεπτά μετά ήρθε, και έγραλε τα εσώρουχα της αποκαλύπτωντας τα 1,5-2άρια βυζάκια της με τις σκληρές ρωγίτσες (από το κρύο). Ήρθε πάνω μου, και πρόσφερε τον λαιμό της για φιλιά, χωρίς να δίνει ίχνος φιλιού σε εμένα, περιμένωντας τις κινήσεις μου. Την τράβηξα πιο κοντάμου, για να μπορώ να γλύψω και να δαγκώσω απαλά τα βυζάκια της, και να έχω πιο ελεύθερο πεδίο προς το μουνάκι και τον κωλαράκο της. Την ρώτησα αν δίνει φιλιά, και είπε μόνο με έξτρα 10 ευρώ. Άρχισα να χαϊδεύω το μουνάκι της, και μου είπε να μην βάλω δάκτυλο γιατί είναι έξτρα. Την ρώτησα αν μπορώ να την γλύψω και φυσικά μπήκε και αυτό στα έξτρα. Αρκέστηκα λοιπόν στην προφυλαγμένη πίπα της, στην οποία έβαλε το προφυλακτικό σαν κάλτσα, και αρκέστηκε μέχρι να νιώσει την πλήση στύση. Μετά με ρώτησε πως το προτιμώ, και αρχικά ξεκινήσαμε σε ιεραποστολικό. Η αίσθηση όμως δεν ήταν και τίποτα το τρομερό, οπότε της ζήτησα μετά από 1-2 λεπτά να γυρίσουμε στα 4, για να απολαύσω την πίσω όψη. Εκεί στήθηκε ωραία, αλλά χωρίς να κουνά καθόλου, και όταν πλησίασα τα δάκλυλα μου στην πίσω της τρυπούλα, με σταμάτησε λέγοντας ότι αυτό ανήκει στο μεγάλο πρόγραμμα. Ρώτησα αν δίνει κωλαράκι, αλλά είπε ότι θα πρέπει να το ξανασυζητήσουμε επόμενη φορά (αν ποτέ υπάρξει).

Έτσι σφίγκοντας την δυνατά έδωσα τον ρυθμό που επιθυμούσα στο πισοκολλητό, και ολοκλήρωσα σε αυτή την στάση.

Σαν επισκεψη δεν μπορεί να θεωρηθεί και αποτυχημένη, αλλά σίγουρα τόσα έξτρα που θέλει, θα έπαιρνα cg για να ρίξω ένα τεμάχιο. Δεν θα την επισκεπτώ ξανά (τουλάχιστον όχι σύντομα), μαι και υπάρχουν σίγουρα ομορφότερες, και με καλύτερες υπηρεσίες στην περιοχή.

Φυσικά μπορεί απλά να με έκοψε για αγαπούλη που θα ήταν διατεθιμένος να δίνει 10ρικα έτσι, αλλά για κακή της τύχη, δεν της βγήκε.

Τυχόν δική σας επίσκεψη μπορεί φυσικά να στεφθεί με μεγαλύτερη επιτυχία!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού