Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αν και καθυστερημένη αυτή και επόμενη κριτική λόγω ανειλημένων υποχρεώσεων, τωρα που βρήκαμε λίγο χρόνο καλο είναι να δίνομε τα φώτα μας και στους επόμενους.
Έχουμε και λέμε, αφου δέησε (τώρα ποιος δεν ξέρω)και το αφεντικό μου έδωσε ενας μέρος των δεδουλευμένων είπα να βγω με κάτι φιλαράκια να τα πιούμε μιας και είχαμε καιρο να τα πούμε και στην επιστροφή περνούσα απο το εν λόγω στούντιο. Παρκάρω, μπαίνω στο internet και βλέπω ότι η Άντζελα είναι στο πάνω όροφο και πηγαίνω δίχως δεύτερη σκέψη στν πρώτο όροφο.Μου ανοίγει η κύρια της υποδοχής και αφου μου εξηγεί τα προγράμματα μου λέει ότι κοπέλα είναι η Άννα. -Λέω η Άντζελα? - Στο ισόγειο μου απαντάει και συνεχίζει κάτσε να την δείς και δεν θα χάσεις.
Βγαίνει η κοπέλίτσα, η οποία έχει καλό σωματάκι, μέτριο βυζάκι, αδιάφορο προσωπάκι και προς το κοντό σε υψος. Προτού προλάβω να σκεφτώ και γενικά να κάνω οτιδήποτε κάνει μία ντρίπλα με προσποίηση αλα μαραντόνα (δηλαδή αλλού ο επιτηθέμενος, αλλού η μπάλα και αλλού ο αμυντικός) και έρχεται και καθεται πάνωμου και αρχίζει να κολωτρίβεται. ΕΕΕ, δεν ήθελα και πολύ, κάτι το ποτό κάτι η αποχή κάτι το κωλοτρίψιμο έφαγα την προσποίηση. Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Όσον αφορά το δωμάτιο είναι λιγο πολύ γνωστά, δηλαδή σφραγισμένη πετσετούλα, καθαρα σεντόνια, το κλιματιστικό ανοιχτό κτλ. γενικά σε πολυ καλά επίπεδα.
Μέτα το μπάνιο, υπήρξε μία αργοπορεία απο την κοπέλα κοντά στο 10 με 15λεπτο, δίχως να υπάρχει άλλος πελάτης αλλά επειδή ήμουν πολυ καλοδιάθετος δεν το έκανα θέμα. Όταν μπήκε η κοπέλα μέσα άρχισε να μου ζητάει χίλιες φορές συγγνώμη σε σημείο που αισθάνθηκα άσχημα και προσπαθούσα να της πω ότι δεν πειράζει.
Μετά από αυτό αρχήσαμε τα προκαταρκτικά ΑΛΛΑ με μεγάλη ταχύτητα λες και βρισκόμουν στην formula 1. Δηλαδή, ενώ ξεκίνησε με ωραιο χαμούρεμα, γλύψιμο αυτιών κτλ, τα έκανε όμως λες και κάποιος την κυνηγούσε. Η πίπα της ήταν μέτρια και με πολύ χερι. Αφού κάποια στιγμή της λέω γιατί βιάζεσαι σε κυνηγάει κανένας και μου απαντάει όχι ετσι είμαι. Ναί αλλά είναι στούντιο εδώ και όχι μπουρδέλο, έτσι όπως τρέχεις θα φύγεις σε καμία στροφή και θα καταλήξεις όπως ο μακαρίτης ο Ayrton Senna στη στροφή ταμπουρέλο. Επίσης, καθότανε σε τέτοια στάση κατα την διάρκεια της πίπας που έπρεπε να είμαι ο τυραμόλας για να χουφτωσω το οτιδήποτε.
Το μόνο θετικό ήταν ότι είχε στενό μουνάκι και το ευχαριστήθηκα όσο μπόρεσα γιατί δεν στηνόταν και καλά. Στο τέλος έφυγε προτού καν σηκωθώ και βγάλω το προφυλακτικό. Ρε,μπας καιτην είχε πίασει κόψιμο? Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ; Χμμμ;
Εν κατακλείδι, μία εμπειρία που δεν πρόκειται να θυμάμαιτίποτα

Υ.Γ.: Ακολουθεί το δεύτερο μέρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού