Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91841
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας μία μέρα που απο το πρωί προσπαθώ να βγάλω άκρη με το συνεργειο αυτοκινήτων για το αν δουλεύει το φλοτέρ της τρόμπας βενζίνης( άκρη ακόμη δεν έχω βγάλει Κεφάλι σε τοίχο! )και μιας και το συνεργείο βρίσκεται κοντα στο στούντιο, αποφάσισα με μεγάλη επιφύλαξη να δοκιμάσω την τύχη μου. Και λέω "με μεγάλη επιφύλαξη να δοκιμάσω την τύχη μου" καθότι δεν υπήρχαν προηγούμενες κριτικές γι αυτήν την κοπέλα και δεν θα ήθελα να κάνω άσχημο σεφτέ το 2015.
Έχοντας μπει στο στούντιο, η κυρία της υποδοχής ήταν πολύ ευγενική και αφού μου είπε τα προγράμματα μου παρουσίασε την Λίνα.Η κοπέλα ,λοιπόν, είναι όπως στις φωτογραφίες με δύο διαφορές. Η πρώτη είναι ότι το μάλλί της είναι πιο κοντό και η δεύτερη είναι ότι έχει λίγα παραπάνω κιλάκια(εμένα δεν με χάλασαν καθόλου) που μάλιστα την κολάκευαν. Οι λάτρεις του skinny ας διαβάσουν την επόμενη κριτική μου για την άτζελα, καθότι δεν θα τους ενδιαφέρει μία κριτική για μία χυμώδη γυναίκα κυριολεκτίκα και μεταφορικά.Πρέπει να τονίσω οτι το σαλονάρισμά της δεν με ενθουσίασε και τόσο γιατί μία που βγήκε και μία μπήκε. Αυτο όμως που με παρότρυνε να μπώ είναι ότι λίγο πριν αποσυρθει στα ενδότερα που πέταξε όλο νόημα και νάζι οτι είναι για πολλές τρελίτσες.
Αυτό ήταν,δεν χρειάστηκε δεύτερη σκέψη, σηκώνομαι δίνω το αντίτιμο για ελευθερο στοματικό και ταυτόχρονα ζητάω και μία μικρή εκπτωσούλα, η οποία έγινε αποδεκτή.Όσον αφορά το δωμάτιο είναι λιγο πολύ γνωστά, δηλαδή σφραγισμένη πετσετούλα, καθαρα σεντόνια, το κλιματιστικό ανοιχτό κτλ. γενικά σε πολυ καλά επίπεδα
Μέ το που τελειώνω το μπάνιο μπαίνει και το Λινάκι και μέχρι να σκουπιστώ πιάνει τη συζήτηση για να σπάσει ο πάγος.Έπειτα βγάζει το σουτιέν και ανακαλυπτώ ότι έχει μεγάλη αλλά και χοντρή ρώγα που ανταποκρίνεται στα όποια ερεθίσματα.Μου λέει με όλο νόημα μην ανησυχεις θα έρθει η ώρα του θηλάσμου αλλα πρώτα πρέπει να σε περιποιηθώ εγώ και αρχίζει μια πίπα αλλο πράγμα και εννοείται καραμέλωσε και τα @@.Λίγο πριν αρχισω να περιποιούμαι αυτές τις υπεροχες ρώγες, μου πετάει τη σπόντα οτι εννοείται ότι θα τελειώσεις στις ρώγες μου, (ΣΥΜΒΟΥΛΗ:χρειάζεται προσοχη όμως για να μην θρηνησουμε κανενα μάτι γι' αυτο χρειάζονται είτε γυαλιά οράσεως Σπασίκλας είτε ηλίου Κουλ ).Μιλάμε δεν τις χόρταινα.Και πάνω που ετοιμάζομαι να της πω να μου βάλει προφυλακτικό για να αρχίσουμε μου στήνεται στα τέσσερα και μου λέει εσυ δεν θα με περιποιηθείς?ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ Ναι! . Άρχισα να την γλύφω μέχρι να μου τελειώσει το σάλιο και αυτή ταυτόχρονα έπαιζε με την άλλη τρυπούλα.Γενικά έγινε του γλυψίματος το κάγκελο.
Αφού μου πέρασε το προφυλακτικό ήμουν τόσο καβλωμένος που ήθελα να της ρίξω και κανένα πουτσοσκάμπηλο. Με το που της ρίχνω ένα μου λέει τι κάνεις εκεί? Λέω απο μέσα μου μαλακία έκανα, αλλά δεν προλαβαίνω να τελειώσω τη σκέψη μου και μου τον αρπάζει και άρχισε να ριχνει πουτσοσκάμπηλα στο εαυτο της με μεγάλη μανία.
Όσον αφόρα τη πράξη συνεχίστηκε στο ίδιο μοτίβο με αληθοφανη βογκητά και βρωμόλογα και εναλλαγή διαφόρων στάσεων και τελείωμα στα τέσσερα όπου παρατήρησα ότι αντι τα πόδια να βρίσκονται έξω από τα δικά μου, βρίσκονταν μέσα από τα δικά μου για να έχει καλύτερη αίσθηση.
Στο τέλος κάθησε και δύο με τρια λεπτά , μιας και δεν υπήρχε άλλος πελάτης μετα από μένα, και την ρώτησα γι' αυτο που παρατήρησα και μου απάντησε οτι αυτό το επάγγελμα το κάνει πέρα από δουλεία αλλά και επειδή της αρέσει το σέξ.Λίγο πριν αποχωρήσει την ρώτησα απο που βγαίνει το Λίνα και μου απάντησε από το ΚΑΒ-ΛΙΝΑ. Χαμογελάσαμε και αφου την φίλησα και την ευχηθηκα καλη χρονία, αποχώρησε.
Αυτά το ολίγα για την εμπειρία μου με την Λίνα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι υπήρξε η κατάλληλη χημεία για να περάσουμε και οι δύο καλά.
ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΣΕΦΤΕ ΓΙΑ ΤΟ 2015.
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ


Υ.Γ: βαθμολογια: Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 10
Χώρος/καθαριότητα χώρου 9
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 10

Υ.Γ.2: Μία διευκρίνηση δεν σημαίνει οτι όλοι θα έχουν την ίδια εμπειρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού