Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχωντας τεραστιες καυλες εχτές το πρωι... κατεβηκα στο μεταξι για το στανταράκι μου τη Γιάννα. Εχει αλλάξει βάρδια η πεορουφηχτρα μου... απο οτι με ενημερωσαν στο μαγαζί(πρωι και απογευμα). Η Γιαννα ξεκίνησε με γλοσσοφηλα και γλύψημο σε ολο το στηθος μου.. Για να λεμε την αλήθεια εχει πέσει λιγο η αποδοση της στον πεοθηλασμο.. απλώς για 10 που ηταν απο τοτε που ειχε ξεκηνισει τωρα τις βαζω 8. Κανει την καλύτερη πίπα της πιάτσας.. τον περνει μεχρι και το λαριγκι αλλα δεν το κραταει πολυ γιατι πνηγεται.. μετα απο ενα πολύ ρουφηχτο τσιμπούκι εβαλα την καπότα στο κατακαυλωνενο πουτσο μου και την γυρισα απο μπροστα με τα ποδια της ψηλα στο λεμο μου να τη σφηροκοπαω δυνατα και αυτη να μου κανει ρουφηχτα γλοσσοφηλα.. ειναι πολυ ευλιγηστο πουτανακι στηνετε οπως θες.. οπως την ειχα ετσι με τα ποδια ψηλα δεν αντεξα απο τον πειρασμο να της γλυψω λιγο το ξυρισμενο και απαλό μουνακακι της ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα και να χαιδευω παραληλα την πεταχτη κουλουροβαλβιδα της.. μετα την γυρισα σε πησοκολητο με κλειστα ποδια αλλα δεν αντεξα πολλά συροκοπήματα... τον εβγαλα απο το μουνι της πεταξα την καποτα και της τον εδωσα στο στομα να αδειασει τα μπαλακια μου... τα πηρε ολα μεχρι την τελευταια σταγονα χωρις να χρησημοπειησει καθολου χερι.. και ο πουτσος μου ξεκαβλωσε με ρουφηγματα μεσα στο γεματο σπερμα στομα της. Ναι!Ναι!Ναι!Γλώσσα ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Ενα πολύ καλο πρωινό ξακαυλωμα... το ειχα πολύ αναγκη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
66
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2015
ρε φιλε μπας και εισαι προμοτορας?γραφεις κριτικη για τη σαπια μετα απο τοσο καιρο?τι καυλες και παραμυθια μας πουλας?αυτη απο τη φωκαιας ηταν σαπια αλλα εκανε εξτρα φουλ προγραμμα.τωρα ειναι γκλαμουροσαπια φολα.και βαριεται να γαμηθει.ποθ δε γαμιεται καν βασικα αφου αντι για μουνοτρυπα εχει πηγαδι.πουλα αλλου τα παραμυθια σου φιλε πεογουλφ
15 Ιανουαρίου, 2015
Θα δω αν ειναι ετσι συντομα τυπε μου Χαμόγελο ελπιζο να μην ειναι καμια ξεπετα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2