Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 163 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σε σημερινη επισκεψη συναντησα το διδυμο Λιλιαν Ουκρανεζας και Αναστασιας
Η Λιλιαν παλια καραβανα γνωστη πλεον.
Επελεξα Αναστασια. Κοντουλα μιλφ γυρω στα 40 με καρε μαλλι ξανθο, σχετικα ωραιο προσωπο και μεγαλα στηθη (σιλικονη)
Εκανε σεμνο και ντροπαλο σαλοναρισμα και ειχε ενα βλεμα περιπου φοβου, περιπου απογνωσης , παντως οχι βλεμα που να βγαζει φωτιες και να δινει υποσχεσεις για το δωματιο.
ξερω απο αλλους συναγωνιστες οτι ειναι μετρια μεσα και να πω την αληθεια δεν περιμενα κατι φοβερο στο δωματιο, ηθελα ομως να την δοκιμασω και να εχω αποψη καθοτι ειναι ομορφο μιλφ.
Στο δωματιο ηρθε ανεκφραστη και αγελαστη, μουγγαμαρα.
κατεβασε το κορμακι και φανερωσε τα ωραια της στηθη.
μου τα εβαλε στο προσωπο και επαιξα λιγο μαζι τους, οι θηκες της ειναι ωραιες και ανταποκρινονται στο αγγιγμα
τριφτικε απανω μου μου εκανε λιγο ισπανικη εγλειψε γοφους και παπαρια και στη συνεχεια μου φορεσε προφυλακτικο και εκανε ενα μετριο στοματικο
Ειχε παρει τετοια θεση που μπορουσα να χαιδευω το κορμι της αλλα και τις τρυπες της. Δεχοτανε τα χαδια αδιαμαρτυρητα.
Ανεβηκε με δικη της πρωτοβουλια απο πανω και στη συνεχεια αλλαξαμε σε ιεραποστολικο. Στην διαρκεια της πραξης εκανε καποια ψευτικα βογγητα αλλα ο κολπος της δεν ειχε καλη αισθηση διοτι ειχε πολυ κρεμα.
Στο τελος τελειωσα χειρονακτηκα με αυτην να βοηθα την κατασταση..
Γενικα ειναι καπως φιλοτιμη, αλλα τα κανει ολα χωρις νευρο και σου δινει την αισθηση οτι σιγουρα δεν γουσταρει την δουλεια, για αυτο και ειναι ψυχρη και χωρις νευρο.
Μια συνευρεση που γρηγορα θα ξεχασω και δεν νομιζω να την επιλεξω παλι στο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.365
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2015
ααα ,να διαβάζεις τις κριτικές της μαυρόγατας...
11 Ιανουαρίου, 2015
ναι ρε την ειχα διαβασει, οπως και ολων των αλλων που εχουν περασει με αυτη. ΡΤο γνωριζα οτι δεν θα ειναι κατι φοβερο αλλα μπηκα. το γραφω αυτο και στην κριτικη μου
28 Ιανουαρίου, 2015
αναστασια,ενα πολυ ιδιαιτερο-θλιμενο προσωπο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3