Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83220
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ανήμερα του Αϊ Γιαννιού νωρίς το απόγευμα. Ανέβηκα τα σκαλάκια όπου με περίμενε η εορτάζουσα κα. Γιάννα . Μέσα στην χαρά , φιληθήκαμε και τις ευχήθηκα τα καλύτερα. Το μαγαζί γεμάτο κουτιά με γλυκά(τα περισσότερα τα είχαν φέρει πελάτες)προσφέρθηκε να με κεράσει φυσικά αλλά της απάντησα μετά. Ο σκοπός της επίσκεψης η Αλεξία , της τελευταίες μέρες απουσίαζε έτσι προηγήθηκε τηλεφωνική επικοινωνία με την κα. Γιάννα για να μην πηγαίνω άδικα. Μου είπε ότι είναι εκεί και πήγα. Η Αλεξία ήταν στο δωμάτιο και σε λίγο θα τελείωνε , έτσι είπα στην κα. Γιάννα να περάσω στο δωμάτιο να κάνω το μπανάκι μου (μία και πήγα στα καπάκια από την δουλεία) με την ησυχία μου.

Μετά από κάνα δεκάλεπτο ήρθε το μωρό στο δωμάτιο, χαμογελαστή μου ευχήθηκε για την νέα χρονιά και με ρώτησε αν είμαι εγώ που την έψαχνα(έτσι της είπε η κα .Γιάννα). Για όσους δεν την γνωρίζουν η Αλεξία είναι μία ψηλή (1.76) κοκκινομάλλα κοπέλα , με κανονικό σώμα ωραίο κώλο , μικρό στητό βυζάκι και όλο το σύνολο το κάνει ακόμα πιο σέξι τα γυαλάκια που φοράει. Δηλώνει ελληνίδα(μαθήτρια , νυχτερινό σχολείο) 21 χρονών.

Έβγαλε τα εσώρουχα της(μόνο με αυτά ήρθε στο δωμάτιο και τα τακούνια της) , την έφερα στην αγκαλιά μου και άρχισα να φιλάω τα πλευρά της , τα βυζάκια της και σιγά σιγά ανέβηκα στον λαιμό της μέχρι που έφτασα στα χείλη της και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα. Άρχισα να παίζω με το χέρι μου το μουνάκι της και η πιτσιρίκα άρχισε να υγραίνεται ενώ μου είχε παραδοθεί τελείως… Σταμάτησα σχετικά απότομα και της είπα , τώρα θα ξαπλώσω για μασαζάκι. Δεν αρνήθηκε αλλά μου είπε ότι δεν ξέρει καλά , της απάντησα δεν πειράζει.

Μασάζ ότι περίμενα φυσικά , μετριότατο και περισσότερο ήταν σαν να ανοίγει φύλλο για πίτα. Μετά από κάνα δεκάλεπτο που την άφησα να με τρίβει , γύρισα ανάσκελα και την έφερα από πάνω μου . Αρχίσαμε να φιλιόμαστε πάλι και να παίζω το μουνάκι της. Άρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω φιλώντας με διαδοχικά σε λαιμό , στήθος , κοιλιά μέχρι που έφτασε χαμηλά ανάμεσα στα πόδια μου. Φιλούσε ανάμεσα στα μπούτια μου ενώ με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε πίπα αρχικά πολύ βιαστική και με χέρι , της είπα να χαλαρώσει και να κάνει λίγο πιο αργά. Ξεκίνησε να γλύφει τον πούτσο μου από τον κορμό έως το κεφαλάκι με την γλώσσα της σαν να γλύφει παγωτό , ενώ με κοιτούσε μέσα στα μάτια φορώντας τα γυαλάκια της κα φαινόταν πολύ σέξι και καύλα. Προσπαθούσε τώρα να κάνει deep throat ενώ μετά από προτροπή μου έγλυψε και τα αρχίδια . Με καύλωσε πολύ η μικρή και για να μην τελειώσω της είπα να σταματήσει και να ξαπλώσει. Σύρθηκα ανάμεσα στα μπουτάκια της και άρχισα να γλύφω το καλοξυρισμένο κα στενό μουνάκι της. Την έγλυψα πολύ ώρα και έδειχνε να το απολαμβάνει. Σταμάτησα και κάθισα στην άκρη του κρεβατιού , της είπα να γονατίσει και να μου τον ξαναπάρει πίπα.

Πέρασμα προφυλακτικού , και την έστησα στον τοίχο για να την πάρω πισωκολλητά στα όρθια. Έβαλε λίγη κρέμα στο μουνάκι της και αφού βρήκαμε την κατάλληλη γωνία , άρχισα να την γαμάω από την αρχή αρκετά δυνατά κα με γρήγορο ρυθμό ενώ της χτύπαγα τα κωλομάγουλα , έδειξε να γουστάρει πολύ και γύρισε το κεφάλι της και με κοιτούσε δαγκώνοντας τα χείλη της. Για να πώ την αλήθεια όταν είχα πρωτοδεί την Αλεξία δεν μου έβγαζε γούστα , αλλά μετά από αρκετές επισκέψεις στο σπίτι ολοένα και μου φαινόταν πιο σέξι και καύλα , ενώ και αυτή έπαιρνε τα πάνω της στο σαλονάρισμα. Αλλαγή στάσης την έστησα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού , έβαλα το αριστερό της πόδι πάνω από τον ώμο μου και άρχισα να την γαμάω με πολύ βαθιές διεισδύσεις…., το μικρό έχει αντοχές . Σταμάτησα για να επιβραδύνω το χύσιμο και έγλυψα λίγο πάλι το μουνάκι της. Ξαναμπήκα μέσα της και συνέχισα να την γαμάω.

Όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω της είπα ότι θέλω να χύσω στην μάπα της , δεν απάντησε ούτε αρνητικά ούτε θετικά , έτσι το πήρα πάνω μου , την έβαλα να γονατίσει μπροστά μου , έβγαλα το προφυλακτικό και έβαλα τον πούτσο μου στο στόμα της , μου έπαιρνε πίπα σε γρήγορο ρυθμό , όταν έφτασα στο αμήν πήρα τον πούτσο μου στο χέρι μου και παίζοντας τον τελείωσα στο πρόσωπο της κάνοντας χάλια τα γυαλιά της . Χαμογέλασε κάπως αμήχανα αλλά σηκώθηκε για να σκουπιστεί.

Πήρε τα εσώρουχα της και τα γυαλιά στο χέρι μου έδωσε ένα φιλί και πήγε για μπανάκι. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 35 λεπτά. Εντάξει για μασάζ τα ξέρετε , η πίπα της αρκετά καλή , σωματάκι σούπερ , σε συμπεριφορά δεκτική και με πολλή συμμετοχή μου έβγαλε γούστα που δεν μου έχουν βγάλει άλλες πολύ πιο έμπειρες από αυτήν. Εύχομαι να συνεχίσει έτσι όπως πέρασα εγώ. Έκανα μπανάκι ντύθηκα και κάθισα λίγο σε ένα από τα σαλονάκια για να τα πώ με την κα. Γιάννα και να φάω και το γλυκάκι μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2014
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2015
Ρε παιδες τι παιζει απο ωρες λειτουργιας ?τι συνθηματικα θελει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1