Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116878
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω πως δεν είχα σκοπό να γράψω κριτική για την μικρή, για λόγους εχεμύθειας. Μόλις, όμως, είδα στο site ότι βγήκε επίσημα στο κλαρί, τότε θεώρησα χρέος μου να ενημερώσω όλους τους συναγωνιστές.
Την γνώρισα μέσω μιας αγγελίας που είχα βάλει, σε site ερωτικών γνωριμιών, όπου ανταποκρίθηκε άμεσα, στέλνοντάς μου μηνύματα και καυτές φωτογραφίες. Μου συστήθηκε ως Βιβή, φοιτήτρια, 20 ετών.
Μου έκανε εντύπωση από το πόσο καίγονταν για χρήματα και από το πόσο ερασιτέχνης ήταν.
Η συνάντηση έγινε το πρωί, μόλις επέστρεψα από την Θεσσαλονίκη, λίγες ώρες μετά από το φιάσκο που περιέγραψα στην προηγούμενη κριτική μου.
Το ραντεβού κανονίστηκε άμεσα, με ανταλλαγή sms, όπου κανονίσαμε να βρεθούμε στη στάση του μετρό "Μεταξουργείο", για να πάμε μαζί στο ξενοδοχείο PRIVE. Η τιμή είχε οριστεί στα 200€, για μία ώρα σεξ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, χωρίς πρωκτικό.
Ήταν συνεπής στην ώρα της και μάλιστα με πήρε τηλέφωνο όταν έφτασε για να μου πει ότι ανέβαινε πάνω. Μόλις εμφανίστηκε, αντίκρισα μια μικρή κοπελίτσα, το πολύ 20 ετών, κοντούλα, αδύνατη, μελαχρινή, με μαύρα μακριά μαλλιά, ωραίο προσωπάκι και πράσινα μάτια.
Συστηθήκαμε και ξεκινήσαμε για το ξενοδοχείο, το οποίο βρισκόταν απέναντι.
Ανεβήκαμε και μπήκαμε στο δωμάτιο, όπου γδύθηκε κατευθείαν, αποκαλύπτοντας ένα αψεγάδιαστο κορμάκι, με ωραίο κώλο και όμορφα βυζιά.
Την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω, κατεβαίνοντας προς το στήθος της, το οποίο και ρούφηξα. Μετά το χαμούρεμα, ξάπλωσα για να αρχίσει την πίπα και το ρούφηγμα των αρχιδιών, με δική μου όμως προτροπή.
Χύσιμο στην μάπα δεν δέχτηκε, με αποτέλεσμα να ξεφορτώσω μέσα στο στόμα της. Ήταν τόσο υπερβολική η ποσότητα του σπέρματος, ώστε αναγκάστηκε να τα φτύσει πάνω μου, αφού πήγε να πνιγεί.
Χαλαρώσαμε λίγο και στο social time μου διηγήθηκε τις πρώτες της εμπειρίες, με πελάτες, καθώς είναι νέο αίμα στο χώρο.
Πάνω στην κουβέντα συμφωνήσαμε για κάτι έξτρα που ήθελα στο σεξ και αφού της έδωσα άλλα 150€, ξεκίνησε το γαμήσι.
Άρχισα ιεραποστολικά, με δυνατά σπρωξίματα και φιλιά. Ακολούθησε πισωκολλητό, με τράβηγμα μαλλιών και ελαφρές μπάτσες στα κωλομέρια. Στη συνέχεια ήρθε από πάνω μου, όπου την κάρφωνα, με συνεχείς διακοπές, για να ρουφήξω τα όμορφα βυζιά της, τα οποία και ψωλόχυσα.
Ακολούθησε ξανά social time, δεύτερος γύρος γαμήσι και τρίτη προσπάθεια, συνολικά, για χύσιμο.
Αυτή την φορά ακολούθησε άγριο σπρώξιμο σε όλες τις στάσεις. Με παρότρυνε να την χύσω στο πρόσωπο, αλλά δεν μπορούσα, με αποτέλεσμα να της τον καρφώσω πάλι άγρια και να τελειώσω ξανά στο στήθος της.
Παρατήρησα ότι είχε περάσει μιάμιση ώρα και δεν είχε πει το παραμικρό, το οποίο βάζω στα θετικά της συνάντησης. Κατεβήκαμε παρέα και οι δρόμοι μας χώρισαν, αφού την χαιρέτισα και της είπα να προσέχει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.130
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

26 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 09 Ιανουαρίου, 2015) 08 Ιανουαρίου, 2015
200€ για την φοιτήτρια μήπως είναι πολλά? αν δεν κάνω λάθος είχε ξεκινήσει με πολύ λιγότερα, αλλά κάπου θα βρήκε και αυτή αγαπούληδες, εμπάσι περιπτώση αν τα αξίζει το μωρό χαλάλι
08 Ιανουαρίου, 2015
Εξτρα ψαχνατε στη Θεσσαλονικη.150 για εξτρα με Βερονικα στην Αθηνα. Τη Veronica Mosers ποτε θα συναντησετε;
08 Ιανουαρίου, 2015
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
08 Ιανουαρίου, 2015
ολοι εδωσαν 70-90 και εσυ 350 ;; Χμμμ;
08 Ιανουαρίου, 2015
Μεγααααλη πεινα...350 ευρω για να γαμησεις ελεος!
08 Ιανουαρίου, 2015
Ωπα ρε συ τυπε, οι τιμες συγκριτικα με τους αλλους συναγωνιστες δεν εχουν καμια σχεση!

Τι εκανε; Αλλαξε καταλογους; Χμμμ;
09 Ιανουαρίου, 2015
80-100 ειχα ακουσει οτι παιρνει. Τι 350 λεει ο τυπος? Επεστρεψε τελικα?
09 Ιανουαρίου, 2015
Οι έξτρα υπηρεσίες που ζήτησες και κοστολογήθηκαν 150 ευρώ ποιες ήταν;
09 Ιανουαρίου, 2015
Πρέπει να είσαι πολύ βολανης μαν δεν γίνεται όλη εδω μεσα να λένε για 90ε το πολύ κ εσύ να λες 200+150ε πλάκα μας κάνεις η εισαι μεγαλος προμοτορας ακου 350ε γαματι μόνος σου μιας κ τα έχεις ...Μαλακία
S
sohoviz
09 Ιανουαρίου, 2015
350€ για 1μιση ωρα!!!!!!
Εχω περιέργεια να μαθω τι εξτρα ζητησες που κοστολογουνται τοσο πολυ!!
26 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3