Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 42 10
Call-Girls 112467
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Και λογικά πολλοί θα αναρωτηθούν γιατί επέλεξα στην Αλεξάνδρα σαν πρώτη μου εμπειρία στον χώρο των call girl.Η απάντηση είναι «επειδή το μυαλό του ανθρώπου πολλές φορές δουλεύει παράξενα». Και εξηγώ: Η Αλεξάνδρα είναι «φτυστή» με μια συνάδελφό μου που λόγω θέσης δεν «με παίρνει» να κάνω κάποια κίνηση και έστω και έτσι κατά κάποιο τρόπο θα μπορούσα να εκπληρώσω ένα απωθημένο μου.

Είναι μια μικροκαμωμένη γυναίκα, σαφώς πιο πάνω από τα 27 που δηλώνει. Εχει νεανικό πρόσωπο, γαλάζια μάτια, ξανθά μακριά μαλλιά, σώμα με λίγα ελαφρά παχάκια, τα οποία σε καμία περίπτωση δεν είναι αντιαισθητικά. Πολύ εύκολη η τηλεφωνική συνεννόηση για το κλείσιμο του ραντεβού μας σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Τυπική στην ώρα της, χτύπησε την πόρτα του δωματίου. Συστάσεις, λίγη κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος, σε αρκετά καλά Ελληνικά. Ντους και για τους δυο μας, για να ξεκινήσει ο αγώνας.

Με πρωτοβουλίες και καλά προκαταρκτικά από πλευράς της, χάδια, φιλιά, αγκαλιές σε gfe κλίμα. Δεκτική και στις δικές μου φιλοφρονήσεις, το στοματικό της πολύ καλό, βαθύ με ποικιλία, περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Sex στα τέσσερα με σωστά στησίματα και καλή συμμετοχή για να τελειώσει έτσι ο πρώτος γύρος. Ντους και πάλι , κουβέντα περί ανέμων και υδάτων για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο με ένα ακόμα πολύ καλό στοματικό από πλευράς της σε μεγάλη χρονική διάρκεια. Με reverse cow girl ολοκληρώθηκε ο δεύτερος γύρος της συνάντησης μας, χωρίς να ασχοληθώ εγώ καθόλου μαζί της, μιας και αυτή έκανε όλη την δουλειά.. Και πάλι ντους λίγες κουβέντες φιλάκι και αποχώρηση.

Η πρώτη μου εμπειρία με call girl δεν ήταν κάτι που με ξετρέλανε, αλλά σίγουρα πέρασα καλά. Σαφώς είναι vfm με δυο εκτονώσεις σε σχεδόν φουλ πρόγραμμα και σε άνεση χρόνου.. Εμφανισιακά υπάρχουν πού ομορφότερες κοπέλες στα studio που «ειδικεύομαι», πόσο μάλλον στα call girls, αλλά το κίνητρο της φαντασίωσης με την συνάδελφο ήταν καθοριστικός παράγοντας για την επιλογή της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros, Eisenfaust

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2015
Αν δεν μπορεις να εκπληρωσεις εσυ το απωθημενο σου με τη συναδελφο, τοτε προσφερομαι να βοηθησω εγω! Ναι!
07 Ιανουαρίου, 2015
αυτη δεν ειναι η κοντουλα Αλεξανδρα που μεχρι περσυ εκδιδοταν με 20 ευρω σε Διδυμου 20 και Αγκυρας 12?
07 Ιανουαρίου, 2015
καλησπερα φιλε μου!! μηπωσ θα σε πειραζε να μου εδινες το τηλεφωνο της? το ψαχνω καιρο....
σε ευχαριστω!!!
08 Ιανουαρίου, 2015
Η Αλεξάνδρα είναι «φτυστή» με μια συνάδελφό μου που λόγω θέσης δεν «με παίρνει» να κάνω κάποια κίνηση και έστω και έτσι κατά κάποιο τρόπο θα μπορούσα να εκπληρώσω ένα απωθημένο μου.

Tυπε εκανες κινηση ματ Μεγάλο χαμόγελο Ολα στο μυαλο ειναι αλλωστε και εφοσον βρηκες cg που ταιριαζε εμφανισιακα με το ανεκπληρωτο απωθημενο σου την συγκεκριμενη στιγμη τουλαχιστον θα σου προσφερε μεγαλυτερη καβλα και απο την πιο τοπ μουναρα !Εδω εγω και τσοντα να βαλω να δω ψαχνω να βρω πρωταγωνιστρια που να μοιαζει με το εκαστοτε αντικειμενο του ποθου μου Γλώσσα Μακαρι να σου κατσει και η συναδελφος Ματάκι
08 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ZeroTolerance,ναι αυτή είναι....Γερο-μύστης
08 Ιανουαρίου, 2015
Αρχηγέ μου, με κάθε σεβασμό, μήπως η συνάδελφος εκδηλώσει ενδιαφέρον τώρα πλέον? ... Βέβαια πρέπει πρώτα να διαβάσει την κριτική (...τουτέστιν να μάθει για το απωθημένο)
08 Ιανουαρίου, 2015
Αντε καλο ξεκινημα και σε αυτον τον τομεα Cheyenne!
10 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι αυτή είναι....Μπιλι και ελεγα τι μου θυμιζι τι μου θιμιζι...αλλα οχι και 60....Μεγάλο χαμόγελο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8