Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136421
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πριν έξι μήνες περίπου χρονολογείται η μοναδική μου επίσκεψη στην Μάνια. Μια γυναίκα ορισμός της έκφυλης milf. Πρόσωπο με αέρα έμπειρης γυναίκας, σώμα χωρίς περιττά κιλά, στήθος φυσικό, σχετικά χαλαρό λόγω της ηλικίας, αλλά την περιφέρεια της θα την ζήλευαν αρκετές νεαρές κοπέλες. Μια περιφέρεια-πειρασμός που προσφέρει στο φουλ πρόγραμμα που κάνει, και έτσι δεν μπόρεσα να αντισταθώ δίνοντας το αντίστοιχο παράβολο (100 ευρώ) στην ευγενέστατη υπηρεσία. Ένα πρόγραμμα το οποίο θα μπορούσε να μου κοστίσει λιγότερα, αλλά τα παζάρια ανέκαθεν είναι κόντρα στην φιλοσοφία μου.

Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο. Ξάπλωσε δίπλα μου, και αρκετά τρυφερά με αγκάλιασε και άρχισε να με φιλάει σε όλο μου το σώμα. Καραμέλωσε τα @@κια για να συνεχίσει με το στοματικό της που ήταν πάρα πολύ καλό. Αρκετά βαθύ με σωστή χρήση της γλώσσας χωρίς χέρι για αρκετά λεπτά.
Η ανταπόκριση της σε υψηλά επίπεδα και στην δική μου περιποίηση με σπασμούς και ρυθμικές κινήσεις της λεκάνης της. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα του sex ιεραποστολικά να την στήσω στα τέσσερα και να «μπω στην πύλη του παράδεισου». Κάποια λεπτά έτσι, για να ξαπλώσω ανάσκελα και «κοινή συνενώσει» και με νέο στοματικό από πλευράς της να έρθει το τέλος. Δεν βιάστηκε να φύγει, μιλήσαμε λίγο μέχρι την οριστική της αποχώρηση.

Η Μάνια είναι μια έμπειρη γυναίκα μου ξέρει πως θα κάνει ένα άνδρα να περάσει καλά. Έχει και αυτή διάθεση, δείχνοντας πως θέλει να απολαμβάνει το sex και την θεωρώ ιδανική επιλογή για όσους αρέσκονται σε αυτό το στυλ γυναικών.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μάνια, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάνια
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού