Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα από Αλκαμένους 117 το απογευματάκι με το θερμόμετρο να δείχνει 0 βαθμους.Είσοδος στο εν λόγω σπίτι και αναμονή με άλλους 2 συναγωνιστές.Η κοπέλα που δούλευε όπως ενημερωσε η πολύ ευγενική υπηρεσία ήταν η Σάντρα.Ρωσσίδα κατα πάσα πιθανότητα γύρω στα 30 με ξανθα μαλλια ανταυγιες ωραιο χαμόγελο ,σωμα ωραιο με πιασιματάκια και ώραια αρχοντική κωλαρα.Τωρα στην δράση ξεκινημα με προκαταρκτικα σε στυλ GFE γλύψιμο στο στήθος στο λαιμο και φιλάκια πεταχτά.Μετά μου λεει πως θες στο κρεβάτι ή στα ορθια(ξεχασα να πω πως περασα ελεύθερο στοματικό) και της λεω στα ορθια.Ξεκινάει ένα τσιμπουκι ( εφοσον μου είχε γίνει καγκελο απο πριν )όλο τρέλα και νάζι.Μία να με καρφώνει με τις ματάρες της και μια να τον καταπίνει και να βγαζει κατι κραυγούλες οτι και καλα τρελαινόταν με τον πούτσο μου.Σε κάποια φαση επειδη ενοιωθα πως τελείωνα της λεω ελα να σε πάρω και λίγο στα τέσσερα γιατι έτσι όπως πας θα με τελειώσεις.Πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα τέσσερα κατευθείαν μετα απο δική μου προτροπή.Ξεκινάω να την γάμαω με λύσσα εφοσον μου τον ειχε κανει πετρα και αυτη γούσταρε σαν τρελή.Σε κάποια φάση έσπρωχνε και αυτή για να υπάρχει καλύτερη διεισδυση , το όποιο με καυλώνει πολυ όταν το κάνει αυτο η γκόμενα γιατί με τρελαίνει η σκέψη ότι τον θέλει βαθύτερα.Από την πολύ καύλα μέτα από πολύ λίγο βγάζω το προφυλακτικό και της τον δινω στο στόμα.Αυτή χωρίς δεύτερη σκέψη τον καταπίνει και χύνω μεσα στο στόμα της, ενω τον ρούφαγε σαν αντλία .Μόλις έχυσα δεν σηκώθηκε να φύγει αλλα βεβαιώθηκε οτι τον είχε στραγγιξει μέχρι τελευταία σταγόνα.Μολις τα έφτυσε μου πετάει το κορυφαίο( πρώτη φορά μου το έχει πει γυναίκα, γι αυτο εξαλλου τα γέλια)"πάει το πεζάκι" όλο νάζι , όπου δεν κρατήθηκα και πέθανα στα γέλια όπως και αυτή άλλωστε.Χαιρετηθήκαμε με ένα πεταχτό φιλάκι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού