Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402574
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ρεμπέκα- Μετριότης γενικώς- Βλαχοειδής αρκετά γλυκειά βαλκανιόφατσα . Παχουλη νεαρά – αλλά με στήθος 1 ! Λύπη
Παρέκαμψα την (ακριβέστατη και προσυπογραφομένη) κριτική του φίλου Patgarta στο ΗΗ82 … όπου και παραπέμπω
http://www.bourdela.com/stountio/athina/hlia-hliou-82/ * και παρασυρθείς από το νεαρόν και ζουμπουρλου-παχουλόν της Ρεμπέκα, επέρασα .
Φευ. Άσχετη με το επαγγελμα, στιλ αρπαχτής γενικά / εξτρατζού (“Πρώτη δήλωση: τί κανεις ? Εγώ ήρθα εδώ για να δουλέψω.. “) Anyway
Πρόγραμμα με 69 /-- Υπηρεσίαι Mεταξουργείου
Bιαστική. Με ψεύτικες κραυγές δήθεν συμμετοχής- Πέρασμα προφυλακτικου σε πεσμένο μόριο- Δύο σκούρα άτομα που είδα να μπαινουν /
πριν- και μετά- και να είναι σε πλήρη οικειοτητα με τσα2 και εργαζόμενη – ήσαν επίσης εμφανίσεως, επιπέδου και καθαριότητος Μεταξίου …
Never again. Αναρώτησις: Που βαδίζωμεν ως ..στουδίται ?!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Ρεμπέκα
Υπηρεσίες
Μέγας
Εγγραφή:
17 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.961
Πόντοι:
4.375
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2015
μεγάλε πέτυχες πακια στο στούντιο; Money Mouth
μαυρο και σε αυτο λοιπόν...κρίμα κι ηταν ησυχο χωρις κινδυνο ατυχων συναντησεων...
07 Ιανουαρίου, 2015
Δεν θα μπω στην διαδικασια να σχολαισω την εμπειρια σου με την κοπελα, αλλωστε δεν εχω να αμφισβητησω το κειμενο σου.
Για την ιστορια εγω περσ πολυ καλά μαζι της, καοια στιγμη θα πεασω κριτικη.
Εκει που θα ηθελα να συαθω ειναι οτι ειμαι τακτικοτατος επισκεπης στο Βουρβαχη 19 και απο τυο 2009 που πηγαινω (Αλινα γαρ Έρωτας) δενε χω δει ποτε να δεχονται στα δωματια αλλοδαπους.
Το οτι ειδες τους σκυρορμους οπως λες, να μιλανε με την υπηρεσια δεν συμαινει οτι περασαν δωματιο, ή οτι ηταν αλλοδαποι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2