Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο μετά τα μεσάνυκτα αποφασίσαμε με ένα φιλαράκι να εισέλθουμε στο μαγαζί.Parking ακριβώς έξω από την είσοδο.Eίχα να πάω πολλά χρόνια,αλλά μόλις μπήκαμε θυμήθηκα το μεγαλείο του.Η είσοδος είναι δωρεάν.Ο χώρος είναι με πλήρη ορατότητα από παντού.Καθήσαμε σε ένα καναπέ απέναντι από την πίστα, όπου είχαμε πάρα πολύ καλή θέα.Το ρόστερ εντελώς καινούργιο και μόνο μια παρουσία μου θύμισε τα παλιά η Ντανιέλα η ρουμάνα.Υπήρχαν περίπου 20-25 κορίτσια, για όλα τα γούστα, οι περισσοτερες εκπρόσωποιτης της εμπόλεμης Ουκρανιας και της Ρωσικής Ομοσπονδίας.Απουσίαζαν οι εκπρόσωποι της μαύρης φυλής που είχα δει κατά την τελευταία μου επίσκεψη μερικά χρόνια πριν.Ιδιαιτερη εντυπωση μου εκαναν τα θεομουνα ονοματι Στεφάνια,Παολίνα,Νικήτα, Τατιάνα,Ρίτα και 4-5 άλλες που δεν συγκράτησα.Τα βγάζουν όλα στη πίστα οι κοπέλες και τους απλούς χορους τους κάνουν φορά παρτίδα στους πίσω καναπέδες.Τα ποτά καθαρά αν και λίγο ελαφριά και το προσωπικό εξυπηρετικό αλλά λίγο "αργό" Στις 3.00 περίπου έχει SHOW με Παολίνα και Βικτόρια όπου το γλυφονιμου πάει σύννεφο.Το πριβέ πολύ σκοτεινό (δεν βλέπεις την μύτη σου) και οι κοπέλες εκτός το ότι βγάζουν όλα τους τα ρούχα κάνουν και άλλα πράγματα, αλλά θέλει εξήγηση από την αρχή. Ελπίζω να βοήθησα...Με την πρώτη ευκαιρία θα επανέλθω.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2015
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού