Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
9.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον,μπαινουμε στο μαγαζι δευτερα κατα τις 1.30 Κουλ.Απο κοριτσια ειχε 3 μελαχρινες 2 ξανθες 2 καστανες και 2 μαυρες.Εγω φυσικα ως λατρης των μαυρων γαζελων πηρα την Ναομι,που την εχω κερασει/παρει αρκετες φορες ΚουλΚουλ.Η εισοδος στα 10ευρα μαζι με ποτο,το κερασμα ενος ποτου στα 10 και 20 ο πριβε χορος(10 ειναι μονο αν εχεις καρτα).Το φιλαρακι μου πηρε μια μελαχρινη και την κερασε ενα ποτο ,εγω πηρα την Ναομι για πριβε χορο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ενω προηγουμενως ηρθε με αγκαλιασε ΚουλΚουλ και εκατσε λιγο μαζι μου.Την πηρα κατευθειαν για πριβε χορο οπου εγλειψα τα ωραια στητα (οχι πολυ μεγαλα) βυζια της και χουφτωνα την σφιχτη κωλαρα της.Κατσαμε περιπου 12-15λεπτα στο πριβε,μετα πηγαμε και την κερασα ακομη ενα ποτο (10ευρα) και καθησαμε ησυχα αγκαλια ΜατάκιΜατάκιΜατάκι.Συνολο 40 ευρα εκατσα περιπου μισαωρο-35λεπτο.Στο πριβε κατι μου ελεγε για σεξ με 120-150 αλλα εγω δν ημουν φορτωμενος οποτε αρκεστηκα στο χορο ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Γενικα καλα περασα να εκαναν την εισοδο 5ευρω και τον πριβε χορο 12-15 θα ηταν καλα αλλα τεσπα,εγω στριπ παω κυριως για τις μαυρες γαζελες
ΚουλΚουλΚουλ

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2014
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού