Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 215746
Γενική βαθμολογία
 
2.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μια απο τις εορταστικες ημερες κατεβηκα Αθηνα και ηταν ευκαιρα για μια μασαζοεπισκεψη αλλα εκανα το λαθος αντι για να κατευθυνθω στο στανταρακι μου Σ29 πηγα στο Μαρνης με σκοπο να συνευρεθω με κατι εξωτικο τυπο Βικτορια ,Λιλη,Λουλου αλλα δυστιχως ελειπαν και απο το ροστερ διαλεξα μια μελαχρινη μικρουλα με πονηρο υφακι (μαλλον αλβανακι)
ο χωρος οκ δεν ειναι κατι ιδιαιτερο αλλα αυτο δεν μεμπτο οσο οτι ολοι οι χοροι ηχαν θεροκρασια απο 2 εως μαξιμουμ 4 βαθμους , με αφου με οδηγησε στο κατεψυγμενο δωματιο και μου εδωσε τις πετεσετες να κανω μπανακι αναψε και το αιρκοντισιον .
Το μπανιο ηταν ακομα μια κρυολουσια αφου μολις το νερο ζεστανε και μπικα αφου ετρεξε λιγο ξαναπαγωσε .....
Απο μασαζ καμια σχεση ενα χαδι σε ολο το σωμα χειροτερο απο το προγραμα με μασαζ που εχουν τα στουντιοκοριτσα , στον 2ο γυρο η ιδια κατάσταση απλη διεκπεραίωση με προσπάθεια να με τελείωση στην πίπα Μαλακία
Δεν φταιει η κοπελα βεβαια , το λαθος ηταν ολο δικο μου Κεφάλι σε τοίχο! που η καβλα τις στιγμης δε μου επετρεψε να αποχωρησω οταν δεν βρηκα μια απ τις κοπελες που ηθελα .
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
taper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
412
Πόντοι:
3.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού