Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη στα πέριξ των μπουρδελομανάδων Φυλής, Φωκαίας, και Διδύμου, έγινε 1 ώρα περίπου πριν τη λήξη της 2ης βάρδιας. Η υπηρεσία υποδοχής (τσα2) παρουσίασε 2 κοπέλες, μία μελαχροινή και μια ξανθιά, αμφότερες με εμφάνιση αρκετά άνωθεν του μετρίου, και κατά τη γνώμη μου από τις καλύτερες της βάρδιας. Ονόματα δε συγκράτησα, οι κωλάρες τους μου θόλωσαν το μυαλό από την κάβλα, καθώς τις κουνούσαν προκλητικά στο σαλονάρισμα γύρω από το στύλο! Κεφάλι σε τοίχο!

Τελικά προτίμησα την ξανθιά, διότι η σκυλόφατσά της, τα μεγάλα στητά βυζιά της με τις ωραίες ρώγες τους, και η αφράτη κωλάρα της, μου θύμισαν όλα μαζί πακέτο μια παρ' ολίγον γκόμενα που είχαμε φασωθεί ένα βράδυ και παρ' ολίγον να την γαμήσω, αλλά δεν τα κατάφερα, κι έτσι μου έμεινε απωθημένο, μάλλον για πάντα...! Εμμμμ

Στα του αγώνα τώρα, μπήκε φιλική και ναζιάρα στο δωμάτιο, αλλά... μόλις πήγα να πιπιλίσω τις βυζάρες της, έπεσε το 1ο απαγορευτικό:

"Όχι γλύψιμο στα βυζιά, μόνο χάιδεμα!", μου λέει...! (Ωχ... λέω μέσα μου... σε φόλα έπεσα!) Money Mouth

Όπως ήμασταν και οι δύο όρθιοι, συνεχίζω χουφτώνοντας τα βυζιά και την σφιχτή κωλάρα της, κι αυτή ξαφνικά κάθεται στο κρεβάτι, ανοίγει το προφυλακτικό, και το βάζει σε πεσμένο μόριο! Λύπη Πού πας μωρή; Θυμός Ευτυχώς ο θυμός μου εξευμενίστηκε από την πολύ καλή πίπα της, την οποία έκανε με προσπάθειες για deepthroat. Χαμόγελο

Αφού μου τον σήκωσε αρκετά καλά, την έστησα στα τέσσερα. Μπαίνω μέσα στο μουνί της... 1η απογοήτευση! Εμμμμ

Το μουνί της ήταν ανοιγμένο φαρδύ-πλατύ, και βαθύ σαν μαγγανοπήγαδο... Λύπη πόσες λεγεώνες να την έχουνε καταγαμήσει, σκέφτηκα... Χμμμ; ...και συνέχισα αδιάφορα σε εντατικούς ρυθμούς Κατσικογάμης

Σε κάποια στιγμή έβαλε τα χέρια της από κάτω και μου ζούλαγε την πούτσα με τα δάχτυλα για να τελειώσω πιο γρήγορα...! Θυμός 2η απογοήτευση...! Μαλακία Φυσικά της απομάκρυνα το χέρι. Γαμήσου

Στη συνέχεια, καθώς τη γαμούσα, πήγα να την χαϊδέψω στο μουνί της, κι εκεί έπεσε το 2ο απαγορευτικό:

"Δε βάζουμε χέρι στο μουνάκι!" Money Mouth (Λέω μέσα μου: Hello? Για να σε γαμήσω πλήρωσα!!!) Κεφάλι σε τοίχο!

Σαν να μην έφτανε το όλο σκηνικό, εκεί που τη γαμούσα με φόρα, πήρε αέρα το μουνί της και άρχισε να... κλάνει! Κεφάλι σε τοίχο! Λέω μέσα μου... ωραία... εγώ σε γαμάω, κι εσύ κλάνεις... Μαλακία πόσο πιο χάλια μπορεί να πάει; Κεφάλι σε τοίχο!

Λίγο η κάβλα της αγαμίας, λίγο η θέα της κωλάρας της, καθώς πλησίαζε το τέλος Κατσικογάμης της ρίχνω ένα κωλοσκάμπιλο, και εκεί έπεσε και το 3ο απαγορευτικό:

"Δε βαράμε!" Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο!

Ε, λέω από μέσα μου, δε παλεύεσαι, ας χύσω τώρα να τελειώνω από εδώ, να πάω να κλάψω το 20€ μαζί με τη μοίρα μου.

Μαύρο από εμένα, κι ας είναι καλό μουνί. Γαμήσου

Η τσα2 πάντως δε μας ενόχλησε. Ματάκι Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Υγιαίνετε...! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2015
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2015
Το πρωί εκεί μέσα δουλεύει μια πολύ εμφανίσημη ψηλή ξανθιά η οποία κατά τα λεγόμενα άλλων είναι εξίσου φόλα. Δούλευε και Μεταξουργείο παλαιότερα, όνομα δε θυμάμαι, αλλά είναι πολύ ψηλομύτα όπως την έκοψα στο σαλονάρισμα σε ένα μικρό διάλογο που είχα με την τσα2, γιαυτό άκυρο από εμένα. Μου φαίνεται τελικά ότι τα μαγαζί εκεί μέσα φέρνει μεν γκομενάρες αλλά φόλες. Οι άλλες δύο που λες πρέπει να είναι μια Άννα με φαρδύ ωραίο κώλο και η ξανθιά Έμυ. Η μεν πρώτη κάνει απλό πρόγραμμα, ενώ η δεύτερη δίνει κώλο (αυτά μεταφέρονται εξ τσατσάς). Από όσο διάβασα την κριτική εσύ δεν της ζήτησες ή αποπειράνθηκες να την πηδήξεις από κώλο.
Καλό είναι να αναφέρουμε λεπτομέρειες για την κάθε φόλα, ώστε να τρώνε μαύρο από όλους μας. Γιατί είναι υποχρέωση τους να τηρούν αυτά που αναφέρουν. Αλλιώς να πουν κάνουμε απλο πρόγραμμα.
N
Ntountaras
06 Ιανουαρίου, 2015
Χύστη έχεις δίκιο για τις λεπτομέρειες, δυστυχώς όμως δε συγκράτησα ονόματα. Next time, θα κρατάω σημειώσεις... Γλώσσα Αν και μεταξύ μας, τα ονόματα οι πουτάνες τα αλλάζουν σαν τα εσώρουχα... Γλώσσα

Πάντως στο σαλόνι η υπηρεσία δεν ανακοίνωσε τίποτε σχετικά με κώλο, και στο δωμάτιο δεν ζήτησα ούτε αποπειράθηκα για κάτι extra. Σπασίκλας

Όπως και νά 'χει, καλά γαμήσια σε όλους! Ναι! Α, και μακριά από φόλες, είτε γκόμενες, είτε πουτάνες, είτε και τα δύο...!
06 Ιανουαρίου, 2015
πολυ καλη κριτικη ρε φιλος.....μπηκα στο δωματιο μαζι σου και γελασα πολυ!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3