Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
«Χαίρετε!»
«Γεια!... Μόνικα δουλεύει αγόρι. 'Ελα κορίτσι μου!... Καλά περιποιείται, καλή είναι»
Περνώντας στο σαλόνι άκουσα μια πόρτα ν' ανοίγει και τον ήχο από τακούνια που πλησίαζαν. Γύρισα. Εμφανίστηκε η περί ης ο λόγος. Μια νέα γυναίκα, πρώτο μπόι πάνω στα πορνοτάκουνα, με ίσια σκουροκάστανα μαλλιά μέχρι την πλάτη ψηλά, συμπαθητικό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, κρεατωμένο σώμα (όχι χοντρή), με φαρδιά κωλάρα και παχιές μπουτάρες.
Η τσατσά ανακοίνωνε: «εξήντα εννιά, πισωκολλητό, ελεύθερο στοματικό, κωλαράκι».
«Θα περάσουμε;», ρώτησε η κοπέλα. «Θα περάσουμε;», ρώτησε κι η υπηρεσία. «Θα περάσουμε!», συμφώνησα. «Περάστε!», είπε τότε η τσατσά κι ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου στον διάδρομο, εισέπραξε το εικοσάρικο.
Ο χώρος ικανοποιητικότατος, με περίκλειστο μέρος για ντουζ, που δεν χρησιμοποίησα, κι ένα ξύλινο σκαλάκι μπροστά απ' τον λαβομάνο που διευκόλυνε τόσο το πλύσιμο της γεννητικής περιοχής όσο και το κατούρημα...
Η Μόνικα εισήλθε χαμογελαστή μετά από ένα πεντάλεπτο. Σχολίασε το κρύο πρωινό και στη συνέχεια, γονατίζοντας πλάι μου, ξεκίνησε με επιφανειακά φιλάκια κι ακρογλώσσια γλειψιματάκια στις θηλές μου. Του λόγου μου, με το ένα χέρι χούφτωνα την κωλάρα της και με το άλλο μάλασσα τους μαστούς της. Η πούτσα μου είχε αρχίσει να σηκώνεται και σιγά σιγά το στόμιο της ουρήθρας έδειχνε προς το ταβάνι. Επειδή τα προκαταρκτικά της είχαν επικεντρωθεί στις θηλές μου και την πέριξ περιοχή, τη ρώτησα εάν θα μπορούσε να τα μεταφέρει και λίγο πιο πάνω. «Ναι, θέλεις;», συμφώνησε πρόθυμα κι η "περιποίησή" της επεκτάθηκε στη μία πλευρά του λαιμού και λίγο στον λοβό του ομόπλευρου αυτιού μου. Την καπότα μου την φόρεσε χωρίς πρώτα να ρωτήσει εάν επιθυμούσα γυμνό στοματικό. Η πίπα που ακολούθησε δεν ήταν άσχημη. Συμπεριλάμβανε και άι κόντακτ. Μετά από λίγο ρώτησε: «Πισωκολλητό;». Παίρνοντας καταφατική απάντηση άλειψε το αιδοίο της με λιπαντική γέλη. Η ψωλή μου παλινδρόμησε στον κόλπο της για κάμποσα δευτερόλεπτα, με την πρόστριψη να διατηρεί τη στύση. Το περικλανίδιό της φαινόταν δουλεμένο. Κατά τη διάρκεια της γάμευσης η κωλάρα της δέχτηκε αδιαμαρτύρητα μερικά χτυπήματα, τόσο με την παλάμη, όσο και με την ραχιαία επιφάνεια του χεριού μου. Στο οκτάλεπτο άκουσα ένα διακριτικό χτύπημα στην πόρτα. Εκείνη την ώρα τη γαμούσα ιεραποστολικά. Δεν άργησα να ολοκληρώσω. Φεύγοντας με φίλησε στο μάγουλο. Λίγο πριν είχα μάθει πως ήταν ελληνοβουλγάρα.
Κατά την αποχώρησή μου η υπηρεσία μ' ευχαρίστησε «πάρα πολύ!»

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2015
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2015
ωραιος κ ακριβης ο Φανουρης.Γερο-μύστης
04 Ιανουαρίου, 2015
μια Normal μέρα στη δουλειά !
04 Ιανουαρίου, 2015
Χαιρομαι πολυ που επιστρεψατε!!!
Να εισθε παντα καλα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3