Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αδειούχος από την δουλειά, σε πρωινή τσαρκούλα στο εν λόγω ίδρυμα συνάντησα την Ναταλί. Μια από τις πλέον γνωστές παρουσίες στα studio, με ξεκίνημα στο Λέλας Καραγιάννη και συνέχεια στα περισσότερα μαγαζιά της πόλης, με τελευταίους σταθμούς το Τατοίου 58 και την γερμανική αλυσίδα. Γυναίκα έμπειρη, εντυπωσιακή, χυμώδης αρκετά αδυνατισμένη συγκριτικά με το πρόσφατο παρελθόν. Πλούσιο φυσικό στήθος, αρμονικές καμπύλες. Ξανθιά με μακριά μαλλιά, βλέμμα γεμάτο αυτοπεποίθηση. Εντύπωση μου έκανε η «γλυκύτητα» που έβγαζε στο σαλόνι, αφήνοντας πίσω την «τσαμπουκαλού» Ναταλί που οι περισσότεροι ξέραμε. Αφού μιλήσαμε λίγο, δεν δίστασα να περάσω για πρώτη φορά στα ενδότερα του ιδρύματος.

Το δωμάτιο που πέρασα είναι ευρύχωρο, καθαρό με ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες. Αξιοπρεπέστατο σε γενικές γραμμές χωρίς κάποια μεγάλη δόση πολυτέλειας.
Σε σωστό χρόνο έκανε την εμφάνιση της στο δωμάτιο. Αφου είπαμε δυο-τρείς κουβέντες ανέλαβε πρωτοβουλίες στο ξεκίνημα της συνεδρίας μας. Μια συνεδρία που κυμάνθηκε σε κλίμα gfe, με πολλά και καλά προκαταρκτικά, ικανοποιητικό στοματικό και σωστή συμμετοχή στο sex σε όποια στάση και εάν αλλάξαμε. Μετά το τέλος, μιλήσαμε για λίγο ακόμα, μου είπε ότι πλέον θα εργάζεται στο εν λόγω ίδρυμα. Ευχές για την καινούργια χρονιά που έρχεται και αποχώρηση.

Η Nαταλί είναι μια έμπειρη γυναίκα που ξέρει τα μυστικά του sex και πώς να χειρίζεται έναν άνδρα για να του προσφέρει στιγμές υψηλής ερωτικής ικανοποίησης. Παίρνει πρωτοβουλίες, είναι δεκτική και θεωρώ ειδικά τώρα που έχει «ηρεμήσει» και στο σαλόνι, είναι πιο προσιτή και κερδίζει πόντους στο να γίνει πιο επιλέξιμη ώστε με τη απόδοση της στο δωμάτιο να «κερδίσει» τον επισκέπτη της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ναταλί, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού