Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560617
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Τζοάννα την είχα πρωτοσυναντήσει το περασμένο καλοκαίρι με άριστες αναμνήσεις. Είναι μια κοπέλα από την Ρουμανία, με μακριά σγουρά μαλλιά σε αποχρώσεις του σκούρου κόκκινου. Ψηλή με ωραίο σώμα, ενισχυμένο στήθος και καλλίγραμμη περιφέρεια. Σε μια από τις τσάρκες μου την συνάντησα στο εν λόγω ίδρυμα και δεν δίστασα για μια επαναληπτική συνεδρία μαζί της.

Στο δωμάτιο ήταν ο ορισμός του gfe. Χάδια, φιλάκια σε όλο μου το σώμα, αγκαλιές για πολύ ώρα για τα πρώτα προκαταρκτικά. Σε πολύ υψηλά επίπεδα η ανταπόκριση της στην δική μου περιποίηση και το στοματικό της που ακολούθησε, αρκετά ποιοτικό με εναλλαγές ρυθμού, παιχνίδια με την γλώσσα και περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής. Στο sex σ όποια στάση και εάν αλλάξαμε «συνεργάστηκε» άψογα, με διακριτικούς αναστεναγμούς, βογγητά αγκαλίτσες και φιλάκια. Μετά το τέλος δεν βιάστηκε να φύγει παρά κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο για τα μελλοντικά της σχέδια.

Η Τζοάννα είναι αρκετά τρυφερή κοπέλα, με πολύ καλή συμμέτοχη και αρκετά δοτική, χωρίς να ξεπερνά τα όρια. Εκτιμάει την καλή συμπεριφορά του παρτενέρ και αποδίδει περισσότερο. Είναι επίσης αρκετά κοινωνική, ομιλητική πρόσχαρη και θεωρώ ότι έχει όλες τις προδιαγραφές για να γίνει στανταράκι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τζοάννα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοάνα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2015
απο το λιγο που την ξερω, ειναι καλη κοπελα η τζοαννα ... ωραια κριτικη Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1