Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402572
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τα νευρά μου ήταν τσιτωμένα από κάποιες «εξωθερμικές» καταστάσεις και ήθελα να χαλαρώσω. Η Τόρι ήταν το καλύτερο «φάρμακο». Μια γυναίκα από την Σιβηρία, με ελαφρά Ασιατικά χαρακτηριστικά. Σώμα χωρίς περιττά κιλά, φυσικό στήθος, πρόσωπο αρκετά ναζιάρικο. Καστανόξανθα μαλλιά άλλοτε ίσια άλλοτε σγουρά ανάλογα το χτένισμα. Είχα πολύ καιρό να βρεθώ μαζί της, οι αναμνήσεις μου πολύ καλές από τις 2 παλιότερες συνεδρίες μας, έτσι σιγά σιγά ο δρόμο με έβγαλε στο studio της οδού Βούρβαχη.

Τελευταίος επισκέπτης της βάρδιας, έτσι είχα την τύχη να είναι ιδιαίτερα άνετη και να μην έχει θέματα με τον χρόνο Η συνεδρία μας κύλησε σε ‘εντόνους ρυθμούς gfe, με πολλά προκαταρκτικά, για αρκετά λεπτά. Το στοματικό της πάρα πού καλό, όπως και η ανταπόκριση της στην δική μου περιποίηση. Στο sex η συμμετοχή της ιδανική με σφιχτές αγκαλιές, φιλιά και χάδια, τρυφερά λόγια σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε. Παρόλο που έπρεπε να φύγει, μιας και όπως προείπα η βάρδια της τελείωσε κάθισε μαζί μου και μιλήσαμε για κάποια λεπτά ακόμα.

Η Τορι αποδείχτηκε η ιδανική λύση για να ξεπεράσω τα νεύρα μου. Είναι πολύ καλή μαστόρισσα, και ξέρει αν περιποιηθεί ένα άνδρα και να τον αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο. Κατάφερε να με ηρεμήσει, να με χαλαρώσει με την υψηλή της απόδοση και να γυρίσω σπίτι έτοιμος να αντιμετωπίσω τις δυσκολίες των επομένων ημερών…..

Αυτά για την εμπειρία μου με την Τόρι, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τόρι
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2015
Τορυ οτι καλιτερο για τον ανδρα ειναι φτωχα τα λογια καμια να περιγραψουν αυτα που προσφερει αυτη η γυναικαρα
10 Ιουνίου, 2015
Την Τόρι την γνωρίζω πάνω από δύο χρόνια εκτός studio. Από τις σπάνιες περιπτώσεις γυναίκας, κάθε συνάντηση μαζί της είναι πολύ δυνατή εμπειρία.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2