Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα πρώτη μέρα του χρόνου στις 18.05. Πρώτη κατάθεση επι πληρωμή για το 2015 και δεν ξεκινήσαμε καλά…. Ανέβηκα την σκάλα χτύπησα το κουδούνι , πέρασα στο σαλόνι και η ευγενική υπηρεσία μου ευχήθηκε για το νέο έτος. Σήμερα δουλεύει η Βίκυ μου είπε , εμφανίστηκε στο σαλόνι μία μελαχρινή κοπέλα μετρίου αναστήματος αλλα με βυζάρες 3,5άρια. Με μάγεψαν και πέρασα.

Πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο , που όπως έχω ξαναγράψει σε αυτό τον οίκο είναι στουντιακού επιπέδου. Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο η Βίκυ , έχει μαλλί ίσιο μέχρι λίγο κάτω από τους ώμους και κάπως γουρλωτά μάτια. Δήλωσε Ρουμάνα 22 ετών. Μιλάει ελληνικά καλά και ανταλλάξαμε ευχές για την νέα χρονιά. Μιλούσε πάντως βαριεστημένα. Με πλησίασε και την ανέβασα από πάνω μου , την φίλαγα στον λαιμό ενώ το σουτιέν της το έβγαλε μετά από δική μου προτροπή . Η κοπέλα έχει βυζάρες αλλά πεσμένες λόγω μεγέθους αλλά δεν δικαιολογείται και τόσο από την μικρή ηλικία της. Φιλούσα τις βυζάρες της και επιχείρησα να τρίψω το μουνάκι της κάτω από το εσώρουχο της αλλά μου τράβηξε το χέρι. Δεν έκανε κανένα προκαταρκτικό , απλά κατέβηκε λίγο πιο κάτω και επιχείρησε να μου κάνει κάτι σαν ισπανική …αλλά κρίμα το βυζί.

Πέρασμα προφυλακτικού και πίπα πολύ μέτρια , ρηχή και με πάρα πολύ χέρι και έτσι δεν με πείραξε τόσο που ήταν πολύ μικρής διάρκειας. Σταμάτησε και με ρώτησε πώς θέλω. Της είπα να ανέβει από πάνω , έβαλε αρκετή κρέμα στο μουνάκι της. Καμία συμμετοχή , σαν να γαμούσα σακί από πατάτες. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα. Στήθηκε με την λεκάνη της αρκετά ψηλά , έβαλε ένα μαξιλάρι κάτω από τις βυζάρες της και ξάπλωσε σε αυτό. Την γαμούσα και τραβιόταν μπροστά. Δεν είχε καμία διάθεση να την γαμήσω , την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της αλλά ζήτησε 20 ευρώ , πήρε τα αρχίδια μου , δεν θα είχα πρόβλημα να της τα δώσω αν είχε καλύτερη συμπεριφορά γενικά. Μετά από λίγο τελείωσα.

Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , η κοπέλα έχει αρκετά ωραίο κορμί και βυζάρες αλλά στο γαμήσι δεν έχει καμία συμμετοχή και κάνει αγγαρεία. Έφυγα καρφί για Ρεμούνδου για να ρεφάρω με την Αντζέλικα αλλά ήταν κλειστός ο οίκος. Έτσι ρέφαρα κάτω στο ισόγειο με την μίλφ Κάρλα που είναι μέτρια εμφανισιακά αλλά στο κρεβάτι τυφώνας…με 30 ευρώ(από 40) κάνει τα πάντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2015
Που είναι η Κάρλα; Σε πιο ισογειο εννοεις?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1