Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνημα μεγάλης τσάρκας μέσα στο κρύο και ύστερα από ώρες πήρα την Μαρία από το μαγαζί αυτό.

Η Μαρία είναι μια κοντή κοπέλα ( ακόμα και με τα τακούνια ) μελαχεινή με σκουλαρίκια στο πρόσωπο της μικρό βυζί και λαχταριστό κωλαράκι.

Μπαίνω μέσα στο σαλόνι και η ευγενική υπηρεσία μου παρουσιάζει την Μαρία, μου άρεσε και βγάζω το 10αρικο, ενώ η Μαρία με οδήγησε στο μέσα δωμάτιο το οποίο είναι αρκετά καλό και από καθαριότητα και σαν κρεβάτι.

Είσοδος κοπέλας μετα από λιγα λεπτα, κουβεντα και μου περνάει καπότα, αρχίζει ενα σχετικα καλο τσιμούκι μονο στο κεφάλι και λιγο πιο κατω.
Την βαζω στα 4 οπου η συμμετοχη της ηταν μηδαμινη, σε χαλαρους ρυθμούς. Υστερα την βαζω σε κανονική σταση οπου παραλληλα της φιλαγα τις ρογιτσες της, εδειχνε να απολαμβανει καθώς έβγαζε πνιχτούς αναστεναγμούς και παραλληλα με χαϊδευε στην πλάτη και πλαγια.
Τελευταία σταση από πανω, οπου εκει με δυνατο ρυθμο η μαρια με τελειωσε. Της λεω πως τελειωσα, μου απαντα χαμογελοντας πως το ξερει απλα καποιοι θελουν στο τελος λιγο παραπανω απόλαυση. Και ετσι οπως ήμασταν με ευχαριστεί συν λιγη κουβεντα και φευγει.

Αυτο ηταν και το τελευταιο για φετος γαμησι ... καλη χρονια !!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2015
Αυτο το μπαζο διαλεξες για να κλεισεις την χρονια??Χμμμ;
01 Ιανουαρίου, 2015
@blooddead ε οχι και μπαζο ρε φιλε .... μια χαρα κοπελα ειναι σε σχεση με τα γενικότερα ορκ της disney !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2