Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σήμερα για αλλαγή και λόγω του υπέροχου πορνοκαιρού είπα να πάρω σβάρνα τα μπουρδελάκια για να κλείσει ρομαντικά η χρονιά.Μπαίνοντας σε αυτό το μπουρδελάκι αντίκρισα την Λίλιαν με τα μαύρα εσώρουχά της να κουβεντιάζει με συναγωνιστή-αγαπούλη στην γωνία του σαλονιούΈρωταςΈρωτας.Ο τύπος κλασσικός μεσήλικας είχε ξετρελαθεί με το γαμήσι που του έκανε Money MouthΣπασίκλας.Φεύγοντας αυτός παρατήρησα μια μεγάλη βέρα στο χέρι του οπότε τον δικαιολόγησα,πάλι στα σκαστά θα γαμούσεΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Η ψηλή μιλφ πόρνη με ενημέρωσε πως επίσης δούλευε και μια ακόμα κοπέλα η Αναστασία,την οποία και περίμενα τουλάχιστον ένα 20λεπτο για να βγει από το δωμάτιο Money MouthMoney Mouth.Στο ενδιάμεσο ένας ψιλογκέι τύπος με μακριά μαλλιά είχε επιστρέψει για να περάσει με την Αναστασία.Βγαίνει λοιπόν και αντικρίζω ένα μιλφ όπως το γουστάρω με ξανθό κοντό μαλλί,υπέροχα 3,5αρια βυζιά,ροζ διχτυωτό κορμάκι και ένα παράξενο βλέμμα.Λόγω πολυκοσμίας εκείνη την ώρα συνεχίζω την βόλτα μου και επιστρέφω αποφασισμένος να την δοκιμάσωΝαι!Ναι!.Να σημειώσω εδώ ότι τα κλιματιστικά δούλευαν στο φουλ και ένιωθα σαν να γαμάω σε σάουναΓλώσσα.Έρχεται ευτυχώς γρήγορα και το μωρό,μου αποκαλύπτει τις υπέροχες βυζάρες της κι εγώ τις γλείφω με μανία,δαγκώνοντας απαλά τις μεγάλες ρώγες της ΓλώσσαΓλώσσα.Το κορμί της ήταν ιδανικό για μιλφ,απαλό και αισθησιακό,μετά από ένα τρελό γλειφομούνι που έδειξε να γουστάρεις πολύ έβαλα το καυλί μου ανάμεσα στα βυζιά της,τα οποία άρχισα να γαμάω μέχρι να καταλήξει ο πούτσος μου στόμα της.Η πίπα της μέτρια αλλά μικρή σημασία είχε μιας και η συνέχεια περιελάμβανε μια φανταστική ποδολαγνεία.Χάιδευε απίστευτα πούτσο και αρχίδια με τα κρύα πατουσάκια της ώσπου έρχομαι μπροστά της,μου βάζει στο στήθος τα πόδια της(κόντραΧαμόγελο) και αρχίζω να την γαμάω με μανία.Μετά τυλίγει τα πόδια της γύρω μου και με σπρώχνει βαθιά μέσα της.Την σκίζω όσο πιο δυνατά μπορώ και κατάθεση με βογγητά και από τους δυο μαςΝαι!Ναι!.Σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης είχε ένα βλέμμα του στυλ ''κάνε μου ότι θες,θα το γουστάρω''.Δεν πήρε καμία πρωτοβουλία,αλλά σε ότι της πρότεινα ήταν άψογη και έδειξε να το γουστάρει πολύ ΣπασίκλαςΣπασίκλας.Εμένα με έφτιαξε πάρα πολύ όλο αυτό σκηνικό και σίγουρα θα ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2031
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2015
Είναι όντως λίγο παράξενη και στο στήσιμο έχει δεμενο σωμα και απίστευτες γαματες φυσικές βυζαρες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1