Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή βράδυ στις 21.30 .Μετά απο το πέρασμα μου με την Ιβάννα στο Ρεμούνδου 21 έκανα μία βόλτα στα σπιτάκια της Αλκαμένους , Ιωνίας , Ξανθίππης και Κωνσταντινουπόλεως(206) απλά για δική μου ενημέρωση να δώ ποιες δουλεύουν , γύρισα Ρεμούνδου να πάρω το αμάξι μου. Φεύγοντας είδα μετά απο πάρα πολύ καιρό ξανά ανοιχτό το εδώ σπίτι , πάρκαρα στην γωνία , χτύπησα το κουδούνι και μου άνοιξε μιά υπηρεσία που απο κάπου την θυμόμουν αλλά δεν μου έρχεται απο πού...Με άρχισε στα χρόνια πολλά , κάθισε να σου πω για την κοπέλα κλπ . Αφού μου είπε το πρόγραμμα της κοπέλας (απλό , 69 , ισπανική τελειωτική και για τους “τυχερούλιδες”αυταρχικό) μου είπε να περιμένω μίας και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο .Την ρώτησα πώς την λένε την κοπέλα και άρχισε να μου ξαναλέει το πρόγραμμα...Την ξαναρώτησα και προσπαθούσε να θυμηθεί , μονολόγησε μόνη της ότι με τόσες κοπέλες που δουλεύει δεν μπορεί να τις θυμάται όλες , πήγε να πει άλλο όνομα αλλά τελικά είπε Ροζαλίντα , γι αυτό και εγώ γράφω αυτό το όνομα αλλά μην δίνετε και πολύ βάση....
Μετά απο περίπου ένα τέταρτο!!! Και ενώ μέσα απο το δωμάτιο δεν ακουγόταν ο παραμικρός θόρυβος βγήκε η Ροζαλίντα , μελαχρινή με κανονικό σώμα και 2αράκι βυζί. Ηλικιακά μίας και δεν μου είπε την έκοψα γύρω στα 22-24 , καταγωγής λογικά Ρουμάνα μίας ούτε σε αυτό ήθελε να πει , γενικά ήταν αμίλητη .Το χαρακτηριστικό της είναι (κάτι που είδα πιο καλά όταν έβγαλε το στρινγκ της)το τατού , κάτι σαν φλόγες που έχει να ξεπηδάει απο το μουνί της.
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , το οποίο είχε πάρα μα πάρα πολύ χαμηλό πολύ χαμηλό φωτισμό. Ήρθε σχεδόν αμέσως στο δωμάτιο , έβγαλε το σουτιέν της και το μαύρο κορδόνι που φορούσε απο κάτω. Άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος ενώ μου έπαιζε ελαφρά τον πούτσο με το χέρι της. Της είπα να ξαπλώσει για να την γλύψω κάτι που έκανε αμέσως , αρχικά έγλυψα τα βυζάκια της και στην συνέχισα στο μουνάκι της. Απο το ύφος της φαινόταν ότι πέρα βρέχει, ούτε κρύο ούτε ζέστη...Σταμάτησα , μου πέρασε προφυλακτικό , ξεκίνησε να γλύφει την πούτσα μου σαν να είναι γλειφιτζούρι ,έγλυφε και ψιλοδάγκωνε το κεφαλάκι του πούτσου μου ενώ έγλυψε για αρκετή ώρα και αρχίδια. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της πάρα πολύ καλή , με αυξομειώσεις ρυθμού και βαθιά ενώ έριχνε και φτυσιές...
Μέσα μου έλεγα ώπα ξύπνησε θα γαμήσεις καλά.. Αμ δε , της είπα να ανέβει απο πάνω μου αλλά μου είπε ότι δεν μπορεί γιατί πρίν λίγη ώρα είχε φάει...Της είπα να στηθεί στα τέσσερα , δεν στήθηκε καλά ενώ συνέχεια γλιστρούσε προς τα εμπρός , έτσι δεν μπορούσα να γαμήσω και πιο πολύ εστίαζα στο να την ξαναστήνω , αλλαγή στάσης ιεραποστολικό , είχε ελαφρώς ανασηκωμένα τα πόδια της και δεν μπορούσα να μπώ όσο θα ήθελα μέσα της , με τα πολλά της είπα ότι δεν βλέπω να τελειώνω έτσι και ότι θα την χύσω στα βυζιά με μαλακία.. Έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα απο πάνω της και έπαιζα τον πούτσο μου μέχρι που έχυσα , αυτή αδιάφορη κοιτούσε τα κουρτινάκια του κρεβατιού.....
Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο 10λεπτό. Καλό σωματάκι και υπέροχο τσιμπούκι αλλά στην ουσία δεν γάμησα , καμιά συμμετοχή και διάθεση απο πλευράς της .Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Ροζαλίντα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού