Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λιγο πριν κατηφορισω στα Εξαρχεια για συναυλια ειχα τις γνωστες καυλες και λεω δεν παω πρωτα για να χαλαρωσω τελειως απο τα σπιτακια με το εντονο φωτακι???Οπερ και εγενετο λοιπον μετα απο βολτα στην ΑΓΚΥΡΑΣ κατεληξα στο Λιοσιων 76 οπου δουλευε μονο η Μελινα,τη βλεπω και λεω να περασω.Δινω το αποκομμα των 20 εβραιων στην ιδια και μετα απο κανα 5λεπτο σκαει μυτη στο δωματιο πετυχαινοντας με στο κρεβατι.Την τραβαω κοντα μου και της χουφτωνω την τροφαντη κωλαρα-μπουταρα κανα λεπτο στη συνεχεια της εγλυφα το μετριο στηθος της οπου με ξαπλωνει αργα αργα και αφου μου φοραει σκουφι 1ο μειον :xxx_jerking: μου ξεκιναει μια πολυ βαθεια πιπα χωρις να εχω καυλωσει μου λεει να της τον φορεσω απο πισω αλλα απο το νιμου,2ο μειον.Στη συνεχεια μου λεει απο μονη της να της τον χωσω απο την κωλαρα της οπου και παλι δεν ημουν τουρμπο.Αφου ξενερωσα ωγαζω την καποτα και αρχιζω να τον παιζω για να τελειωσω στην κωλαρα της κατι που εγινε μετα κοπων και βασανων μετα απο κανα 5λεπτο.Αφου μου ελεγε κατι κουλα για το οτι ηταν καλυτερα πριν 2 χρονια στην Ελλαδα απο οτι τωρα αποχωρησε.Μια συναντηση που θα ξεχαστει πολυ πολυ ευκολα...ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού