Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ενα κουραστικο εργασιμο ειπα πριν παω σπιτι να χαλαρωσω,να χαλαρωσω αλλιωτικα...Κανοντας την κλασσικη βολτα στα εν λογω σπιτακια στη γυρω περιοχη με το αισθησιακο φωτακι κατεληξα στο Αλκιβιαδου16Α.Αφου περιμενω στο υπερκαλτ σαλονακι ερχεται η τσα2 και μου συστηνει την ΙΣΑΜΠΕΛΑ.Η ΙΣΑΜΠΕΛΑ λοιπον αγαπητοι μου πορνοι προκειται για μια υπερτατη γυναικαρα εξ ανατολικου μπλοκ(σε αυτο θα αναφερθω αργοτερα)η οποια ειναι ΓΥΝΑΙΚΑ με ΟΛΗ τη σημασια της λεξης,ψηλη με 2,5-3 στηθος και με ΚΩΛΑΡΑ αλλο πραγμα :kissass:.Για να καταλαβετε (οσοι γνωριζουν) ειναι οταν η ΜΠΙΓΚ ΓΟΥΕΤ ΜΠΑΤΣ συναντησε την ΜΠΙΓΚ ΜΠΑΤΣ ΛΑΙΚ ΙΤ ΒΙΓΚ...Αφου δινω το παραβολο των 20 εβραιων στην τσα2 μπαινω στο δωματιο γδυνομαι και περιμενω την καυλιαρα για να αρχισει το παρτυ!!!Αφου ξαπλωνω μετα απο ενα 5λεπτο χτυπαει η πορτα και με περισσεια ευγενεια υποδεχομαι την ΙΣΑΜΠΕΛΑ οπυ φοραενα ακρως σεξουαλικο δικτυωτο φορεμα μινι :03:.Την ωρα που παω να την αγγιξω ερχεται απο πισω μου και αρχιζει να με χαιδευει ενω κοιταζομασταν στον καθρεφτη περνωντας το κεφαλι της κατω απο τα μπαλακια μου :84:.Στη συνεχεια με πεταει στο κρεβατι με μια σπρωξια και αφου με καυλωσε Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Α με την κινηση της αρχισε να με γλυφει ξεκινωντας απο τα ποδια σιγα σιγα καταληγωντας σε φιλια στο λαιμο και μετα στο επιμαχο σημειο γονιμοποιησης των ανδρων οπου ειχε δημιουργηθει ενα τεραστιο φυσικο κονταρι και αρχιζει να το ρουφαει με την καλτσοδετα στα χειλη με τοση λυσσα που κοντευα να τελειωσω πριν αρχισω.Αφου τη σταματαω ερχεται απο πανω μου και αρχιζει να χοροπηδαει διχως τελος και να το ευχαριστιεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.Αφου εχω φτιαχτει ΓΑΜΑΤΑ ομως της λεω "θελω να σου σκισω τη θεσπεσια ΚΩΛΑΡΑ" και μου απανταει "και εγω το θελω μωρο μου"... :bounce-glasses:.Ετσι οπως ειμασταν μου τον βγαζει στα καπακια και μου τον βαζει στην ΤΕΛΕΙΑ ΚΩΛΑΡΑ της και ξαναρχιζει να χοροπηδαει με την ιδια ενταση.Στη συνεχεια τη γυριζω απο πισω και αρχιζω να της τον καρφωνω με απιστευτη μανια στη στενη τρυπουλα του μελλοντος αφου εχει κλεισει τα ποδια της για να το αισθανεται καλυτερα.Μετα γυριζει απο μονη της μου τον αρπαζει με απιστευτη ταχυτητα στο στομα για 5 δευτερολεπτα και ειχε ερεθιστει τοσο πολυ που ετριβε τη μουναρα της και μου ελεγε να της την ξεσκισω γιατι ηταν ετοιμη να φτασει σε οργασμο κατι που εγινε στα αληθεια οταν την καρφωνα με μανια στο τρυφερο μουνακι της :the-missionary:.Μετα αγριεψε ακομα πιο πολυ και μου εστησε παλι την ΚΩΛΑΡΑ της στα 4 για να την παρω ξανα απο κει :doggy_style: και μετα απο λιγο με ξαπλωνει παλι κατω και αρχιζει να χοροπηδα παλι σαν τρελη και μου λεει οτι θελει να τελειωσω μεσα της (φορωντας την καλτσα εννοειται) κατι που εγινε με απολυτη επιτυχια :mrs_eusa_dance: πιανωντας τη κωλαρα της.Αφου τελειωσα κατεβηκε ξανα στο κονταρι μου και μου στραγγηξε εντελως με το στομα της.Μετα ηρθε διπλα μου με αγκαλιασε και χαλαρωσαμε στον ιερο βωμο της πραξεως μας :sleeping: λεγοντας περι ανεμων και υδατων και της λεω οτι σε τσοντα πρεπει να παιξεις και μου λεει οτι ποτε δεν προκειται να κανει κατι τετοιο παρολο που της το εχουν προτεινει.Οταν τη ρωταω απο που ειναι μου λεει με ενα απιστευτο ναζι "απο τη χωρα του δρακουλα..." και στη συνεχεια με αγκαλιαζει ντυνεται και αποχωρει απο το δωματιο.Αφου αρχιζω να ντυνομαι και δεν κρυβω οτι πηγα να βαλω αναποδα τη φορμα μου απο τη θολουρα της συνευρεσεως αυτης ξαφνικα ανοιγει η πορτα και μπαινει παλι η ΙΣΑΜΠΕΛΑ στο δωματιο με αλλο φορεμα και αρχιζει να τριβεται παλι στο χαλαρο αυτη τη φορα κονταρι μου και λεω απο μεσα μου "ωωωχ αν θελει και δευτερη φορα,το ΕΚΑΒ θα με βγαλει απο δω μεσα και μαλιστα λιποθυμο" αλλα ευτυχως μου τριφτηκε λιγο και αποχωρησε με το γελακι στο προσωπο που τη διακατεχει λεγοντας μου οτι ειμαι χαρουμενος ανθρωπος και οτι ετσι πρεπει να ειναι οι ανθρωποι...Αφου ντυθηκα εφυγα απο το σπιτακι και χαθηκα στα εξωτικα στενα της Ηπειρου...Αυτη ηταν η περιπετεια μου με την εν λογω κυρια κατι που θα επαναληφθει λειαν συντομως!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2014
Χορταστικη κριτικη και μας μεταδιδετε το ποσο καλα περασατε.
Ευγε, κ. karaflo velos!!!
30 Δεκεμβρίου, 2014
Η Ιζαμπέλα λείπει σε διακοπές εδώ και 2 βδομάδες και θα γυρίσει τον Φλεβάρη...είσαι σίγουρος ότι την πήδηξες ?
30 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχεις απολυτο δικιο να απορεις φιλε μου γιατι ξεχασα να γραψω οτι την κυρια την ειχα παρει στις 14/10/2014...
30 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρεπει να γραφουμε ακριβως πως περναμε με τις κυριες για να βοηθαμε οσο μπορουμε τους υπολοιπους που θελουν να πανε αλλα κατι τους τραβαει πισω...
30 Δεκεμβρίου, 2014
Είπα και γω....Κουλ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5