Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 216611
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να ξαναγραψω κρητικη. Ο λογος που δεν γραφω ειναι διοτι περαν των γνωστων προβοκατορων που γραφουν αβερτα διθυραμβους για οτι μπαζο κυκλοφορει στο χωρο του αγοραιου ερωτα, οι αποψεις γενικα διιστανται με αποτελεσμα εκει που καποιος "περασε σουπερ" εσυ (εγω) να περασεις χαλια μαυρα. τελος παντων για να μην μακρυγορω - που θα λεγανε και κατι φιλοι νομικοι - η δικη μου επισκεψη πραγματοποιηθηκε την Δευτερα γυρω στις 12 στο εν λογο ελαιοτριβειο. Η αναγκη προεκυψε καθως μετα απο 3ημερη εκδρομη στα γκρεμια του Πηλιου και αφου ειχα εξαντλησει την οικολογικη μου συνειδηση θαυμαζοντας τις ομορφιες του ορους των Κενταυρων. η αναγκη για ενα μασαζακι με την κλασσικη δοση καλτιλας που προσφερουν τα "μαγαζια' αυτα ηταν απαραιτητα για να ερθω ξανα σε ρυθμους πολης.
Προλαβα και ειδα στο σαλοναρισμα και λυπαμαι αν θα πω καποιο ονομα λαθος.
Ξενια - μελαχρινη με πιασιματα. Καλο !
Μελινα Μελαχρινο πετιτ. Αδιαφορο
Λιλή - και το γραφω οπως προφερεται το ονομα της και οχι λίλη - Κινεζα μιλφ - η γνωστη.!
Βικτωρια - μαυρουλα με κομπακτ κορμι φυσικο που θα ζηλευαν πολλοι που λιωνουν στα γυμναστηρια.
Περασα λοιπον με την Βικτωρια καθως το κολαρακι της μου "φωναζε" ελα μεσα astatos !!
Υπηρχαν και αλλες που ηταν σε δωματια με συναγωνιστες.
Στα του αγωνα τωρα ! μασαζ χαλαρωτικο σε σημειο να κοιμηθω (κοντεψα) αφου ομως πρωτα ρωτησε αν ηθελα δυνατα η μαλακα !? καλουτσικο λοιπον μασαζ απο την εν λογο κορασισα - 22 Μαιων - Γυρισμα σε υπτια θεση - μετα απο 15 λεπτα περιπου - και τριψιμω του μικρου Αστατου που ειχε αρχισει να δειχνει το αναστημα του, γλυψιμω των ορχων και ρουφηγματα πολυ καλα και αισθησιακα, χωρις πονο και δακρυ, οπως κατα καιρους εχει τυχει και περασαμα προφυλακτικου με το στομα σε ορθιο πεος οπως πρεπει να γινεται.
Τσιμπουκι βαθυ με ρουφηγματα και παιχνιδακια με την γλωσσα. Εδω να πω οτι τα χειλη της θυμιζουν την Hoover που ειχε καποτε η μανα μου. Τεραστια και ρουφανε συνεχεια. Εκει την σταματησα διοτι ηταν ευκολο πλεον να με τελειωσει σε χρονο dt. Δυο στασεις μονο, μια cow girl και γυρισμα στα 4 οπου η θεα του πραγματικα εξαιρετικου της κολου - εμενα τουλαχιστον μου φανηκε ετσι - ηταν ικανα για να λαβει η σεμνη τελετη τελος. Ψεγαδι το βυζι που ηταν ελαφρως πεσμενο. Πηγαμε μαζι στο μπανιο κια αφου ξεπερασαμε καποια προβληματα με το νερο - μια καυτο μια παγωμενο - μου επλυνε την πλατη και τα ποδια για να απαλλαγω απο τα πολλα λαδια.
θα εφευγε σε λιγες ωρες για Θεσσαλονικη για να περασει την πρωτοχρονια. Αυτα απο μενα και την εμπειρια μου με την Βικτωρια που δεν ειχα ξαναπαει μαζι της . Το μπανιο κοινοχρηστο με οτι συνεπαγεται αυτο. Ο τιτλος εχει να κανει με το τι ηθελα εγω εκεινη την στιγμη. Οτι ηθελα το πηρα !
Καλα να περνατε και καλη χρονια σε ολους.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
astatos123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
881
Πόντοι:
426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, wired77, iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2014
"Δευτερα γυρω στις 12 στο εν λογο ελαιοτριβειο"

Πόσο ήρθαν οι ελιές μάγκα? Οι δικές μου 5/1 χαχαχαχχααχαχ
29 Δεκεμβρίου, 2014
Εξαιρετικη κριτικη διανθισμενη με εξυπνο χιουμορ!
Ευγε, κυριε!
Να γραφετε συχνοτερα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2