Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 41 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απο το πουθενα λοιπον ειχαμε μια μεγαλη επιστροφη στην πολη. Η γνωστη στους περισσοτερους ρουμανα εμμανουελα (εμμα) γυρισε μετα απο 7 μηνες απο τι ειπε και μαλιστα με πολλα κεφια, νομιζω ομως επαιξε ρολο οτι ηταν η πρωτη της βραδια.
Λιγα πραγματα για το μαγαζι, πρωτη μου φορα σε αυτο το στουντιο που αν δεν κανω λαθος δεν εχει πανω απο μηνα που λειτουργει. Μεσα στο δωματιο ο χωρος καλος και μεγαλος, αλλα ρε παιδια η καθρεφτες σε πολυ ακυρο σημειο και μιλαω για το δωματιο που βρισκεται ευθεια και δεξια. Ειναι δυο μεγαλοι καθρεφτες διπλα ο ενα στον αλλο αλλα σε μακρινη αποσταση απο το κρεβατι, οποτε ειναι και αχριστοι, θα προτεινα καθρεφτη απο επανω, γιατι ετσι οπως ειναι το δωματιο απο τι μια του κρεβατιου ειναι η πορτα και απο την αλλη το παραθυρο και ευθεια το ντουζακι μονο απο πανω παιρνει.Στα του κρεβατιου η εμμα ηταν ανετη με το χρονο οπως παντα (μπηκα με απλο 30)μου εκανε αρκετη ωρα πιπα με καλη περιποιηση στις μπαλες, μετα στο σεξ σχεδον προλαβα οσες στασης μου περασαν στο μυαλο εκεινη την στιγμη χωρις η εμμα να πει το παραμικρο.Τελειωσα στα βυζια της μιλησαμε λιγο και εφυγε. Για οσους δεν την ξερουν γιατι ειναι πασιγνωστη κοπελα σε εμας που παμε συχνα στα στουντιο τα τελευταια χρονια, θα την προτεινα οχι τοσο για την παρουσια της που ενταξει δεν την λες και μετρια, αλλα για ολα τα αλλα που κανει στο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμανουέλλα
Yakuza boy
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
304
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2014
Μια απορια ρε παιδια.... Ειναι η Εμμα που δουλευε στο Κατεχακη 13???
29 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλε αυτη ειναι.Ο θρυλλος ΕμμανουελλαΝαι!
29 Δεκεμβρίου, 2014
Ναι αυτη ειναι,πρωτα κατεχακη 13 που νομιζω δεν υπαρχει πλεον και μετα φριξου 13
JS
jamaican style
29 Δεκεμβρίου, 2014
Δεν την εχω επισκεφτει ποτε αλλα θα το κανω σιγουρα οπως και τη Μονικα απο Ερημιτη 2..... Εχω διαβασει και για τις 2 τα καλυτερα!!!Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4