Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 436827
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο στούντιο παραμονή Χριστουγέννων με αποκλειστικό στόχο την Λίλυ, που είχα συναντήσει ξανά πριν καιρό στο Αριστοτέλους και μου χε αφήσει καλές εντυπώσεις. Έτσι λοιπόν αυτή τη φορά οι προσδοκίες της συνεύρεσης ήταν υψηλές. Αφού βλέπω την κοπέλα, την εμφάνιση της οποίας γουστάρω προσωπικά πολύ, δίνω το 50ρικο για απλό πρόγραμμα αν και με έτρωγε το 20ρικο επιπλέον για το 69.. Την επόμενη φορά όμως.. Όπως έχουν περιγράψει ακριβέστατα προηγούμενοι συνάδελφοι, πρόκειται για μια εντυπωσιακή ξανθιά κοπέλα με πολλά τατουάζ, ενισχυμένο στήθος, πρόστυχο πρόσωπο και φουσκωμένα χείλη – που όμως εμένα με φτιάχνουν. Με λίγα λόγια εμφάνιση βγαλμένη από τσόντα! Καθώς κάνω ντουζάκι μπαίνει μέσα το μωρό, ξαπλώνει και μου πιάνει χαλαρή κουβεντούλα "τι κάνεις, τι κάνω, έχω καιρό να σε δω κλπ".. Στα συν του όλου παιχνιδιού και ο καθαρός χώρος του στούντιο που δεν είχα επισκεφθεί ξανά. Αρχίζουμε με ωραία προκαταρκτικά, φιλάκια και χάδια σε όλο το σώμα με τη Λίλυ να κοιτιέται μονίμως – και επιδεικτικά – στον καθρέφτη. Κάτι που δεν με χάλασε καθόλου, αντιθέτως μάλιστα. Πίπα αξιοπρόσεκτη, βαθιά με καλό ρυθμό και χωρίς τη χρήση δοντιού, ενώ πρόλαβα σεξ σε τρεις στάσεις πριν έρθει το εκρηκτικό φινάλε. Κατά δήλωση της κοπέλας το cowgirl είναι αυτό που βαριέται περισσότερο, οπότε το άλλαξα άμεσα. Προσωπικά προτείνω ανεπιφύλακτα τη Λίλυ όταν κάποιος θέλει να περάσει πολύ καλά σεβόμενος τα χρήματα που θα δώσει.. Μαζί με τη γνωστή Μαρίνα από Κασσάνδρας, αν θέλουμε την αντίθεση ξανθού – μελαχρινού, για μένα οι καλύτερες που βρίσκεις αυτή τη στιγμή στα στούντιο.. Θα την ξανασυναντήσω άμεσα…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
132
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού