Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 115 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 437690
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την λεγάμενη την είχα lockaρει καιρό τώρα και μόλις ευκαίρησα μου την έκανα δώρο. θα δούλευα βραδυνός μετά όποτε αποφάσισα να πάω λίγο πριν πιάσω να βγει και πιο εύκολα η βάρδια Μεγάλο χαμόγελο
πήγα λίγο υποψιασμένος αλήθεια είναι λόγω ώρας άλλα και για το πως την περίμενα..
παρκάρισμα πανεύκολο τσα2 τα τυπικά αυτή σαλονάρισμα αγγαρείας.τεσπα εγώ πήγα καρφί καυλωμένος φουλ για πάρτη της οπότε καταθέτω για το απλό και περνάω.νταξει αυτή είναι όντως μια ΤΣΟΝΤΑ,τούμπανο με τα όλα του πραγματικά.
χαζοκουβεντούλα και ξεκινάει κάτι φιλάκια,χάδια κτλ. και κατηφορίζει.τσιμπος με λάστιχο λόγω απλού αλλά πολύ καλός,με πουτσοσκάμπιλα,λαρυγγόματα,γλειψαρχίδια και με ένα βλέμμα όταν στα κάνει όλα τα λεφτά...
4 για αρχή-ιεραπόστολος-πλαγιαστό-λίγο πίπα-cow girl και τερματισμός.
Ήταν δεκτική γενικά με καυλιάρικα βογγητά που σε συνδυασμό με το πακέτο της σε φτιάχνουν πολύ αλλά δεν είχε και την καλύτερη διάθεση και το μουνί της η αλήθεια είναι ότι έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα...
πάντως μετά την εμπειρία μου μαζί της επαλήθευσα τις σκέψεις μουΧμμμ;
σίγουρα δεν είναι το ιδανικό να πας κανά μισάωρο πριν σχολάσει συν το ότι όσο περίμενα στο δωμάτιο άκουσα ότι πέρασε και άλλος για μετά δεν βοήθησε αλλά η συγκεκριμένη επειδή ξέρει ότι κάνει γκελ νομίζω ότι αξίζει να την πάρεις με κάποιο πιο πλούσιο πρόγραμμα πέραν του απλού.
Εν κατακλείδι δεν το μετάνιωσα καθόλου ίσα ίσα απλά με φουλ πιστεύω ότι θα σου δείξει τι αξίζει πραγματικά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλυ
peos en drasei
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού