Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 269844
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Πέρασμα μετά από καιρό στο Νιρβάνα για να δω τι παίζει και να πάρω λίγες ακόμα στιγμές καλτίλας και ηδόνης τις οποίες είχα τεράτια ανάγκηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Άφιξη γύρω στις 01:00,εύκολο πάρκινγκ στα γύρω στενά(λόγω και των εορτών) και είσοδος,όπου αντίκρυσα ήδη αρκετό κοσμό,κυρίως μιλφ συνοδευόμενα από 35-40ρηδες κυρίους.2-3 ξεκολέ κυρίες κι αυτές γύρω στα 30-35 κι ένα έκφυλο ξανθό με κοντό μαλλί και μαύρο σκισμένο φόρεμα όλα τα λεφτάΓλώσσαΓλώσσα.Γενικά ωραίος κόσμος χωρίς να γίνεται κάτι στον χώρο του μπαρ όση ώρα κάθισα εγώ.Τα ποτά ήταν καθαρά και η μουσική αρκετά καλή για τέτοιου είδους κλαμπ (ελληνικά και ξένα).Πέρασα μια βόλτα και από τους 3 χώρους που προσφέρονται για παιχνίδι και παρατήρησα ότι ο φυλασσόμενος χώρος που βρίσκεται και το κλουβί της ηδονής είναι υπερβολικά στενός και δεν βολεύει καθόλου ειδκά αν η συνοδός σου έχει και κάποιες αναλογίες ΚουλΝαι!,για μένα ίσα ίσα χωράει 2 ζευγάρια άντε κι άλλα 2-3 απ'έξω Money MouthMoney Mouth.Ο χώρος στ'αριστερά του μπαρ ήταν αρκετά ερωτικός με μια ρομαντική πορνοκούνια στην μέση.Τον επιλέξαμε για ένα πρώτο φάσωμα το οποίο στη συνέχεια μετατράπηκε σε δαγκωματιές-πιπιλιές με την δικιά μου κάτι που προσέλκησε άλλα 3 ζευγάρια για παιχνίδι δίπλα μας.Το θέμα ήταν ότι ήμασταν ήδη αρκετά στριμωχτά χωρίς κανένας να έχει αρχίσει την καβάλα.Δέχτηκα ένα πολύ δυνατό τσιμπούκι από την δικιά μου ενώ χαζεύαμε και τα 3 διπλανά ζευγάρια που έκαναν ακριβώς το ίδιο.Μετά την γυρνάω απότομα και την κολλάω στον τοίχο,της κατεβάζω το στρινγκ κι αρχίζουμε ένα παθιασμένο πισοκολλητό ακούγωντας τις 3 κυρίες πίσω μας να γλείφουν μανιασμένες τα καβλιά που είχαν στο στόμα τους.Γαμούσα την δικιά μου και χάζευα 3 καβλωμένα μιλφ να ρουφάνε ασταμάτητα πούτσους.Ρώτησα την δικιά μου μήπως θέλει να δώσει κάποια βοήθεια σε κάποια από τις κυρίες αλλά αρνήθηκε,οπότε την γύρισα να κοιτάζει τις άλλες κι εγώ συνέχισα να την γαμάω έτσι.Το θέαμα ήταν υπερ-καυλωτικό και μετά από κανα 10 λεπτο είχα πετάξει τα χύσια μου στην κωλάρα της.Δυστυχώς δεν υπήρχε διάθεση για εναλλάξ παιχνίδι ούτε από τις άλλες κυρίες οπότε αφού τελείωσαν και οι υπόλοιποι αποχωρήσαμε για να συνεχίσουμε το ποτό μας.Γύρω στις 03:00 το μαγαζί ήταν πλέον γεμάτο,τσέκαρα και τον χώρο που βρίσκεται τέρμα αριστερά όπως μπαίνεις αλλά καμία κίνηση.Αρκετές κυρίες περνούσαν από τον ενδιάμεσο χώρο για να πάρουν μια γεύση τι παίζει και αποχωρούσαν.Η αλήθεια είναι ότι το μαγαζί είναι ξεκάθαρα για αποφασισμένα ζευγάρια αλλά και πάλι λείπει η άνεση όσον αφορά το γαμήσι.Καλό για το πρώτο φάσωμα αλλά από εκεί και πέρα χρειάζεται μια άλλη λύση.
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
7 ευρώ
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.338
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού