Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
βαδίζαμε την υγρή άσφαλτο στο ερεβώδες φόντο , συνδυάζοντας την οπτική διέγερση απο τα πολλαπλά ημίγυμνα θηλυκά σαρκία που αντικρύσαμε, με την νοητική διέγερση απο τα παράξενα θέματα που συζητήσαμε...
...μέχρι που ένα υπερκαμπυλώδες μετριοχαμηλού ύψους θηλυκό σώμα , με ευχάριστο προσωπείο , τράβηξε αμφότερων την προσοχή και έτσι εγώ πόνταρα ένα μπλέ χαρτάκι και ο πάνος της δήλωσε ότι αναλόγως της συμπεριφοράς της μαζί μου θα πόνταρε και αυτός ετεροχρονισμένα...
...ανταλλάξαμε τις τυπικές αβρότητες , και οι υπερκαμπυλώδεις μαστικές ινολιπώδεις συσσωρεύσεις της , μέσω των χειλεογλωσσικών μου αισθητηρίων με διέγειραν επαρκώς για να διοχετευθεί αρκετή αιμάτωση στο πεοεντέριο...
...ακολούθησε μια ισπανική πεο-μαστο-παράτριψη και ύστερα κεκαλυμμένη πεολειχία με ταυτόχρονη κλειτοριδική δακτυλική διέγερση.
...οι κατευθύνσεις τον κορμών μας αναστράφηκαν δημιουργώντας την στάση 69 και έτσι αμφότεροι γλείφαμε τα γεννητικά όργανα του άλλου...
η κοπέλα κάθησε ύπτια συνέχισα για λίγο την πεολειχία , μέχρι που το πεοεντέριο έτριβε την κλειτορίδα της ενώ το στόμα μου περιεργαζόταν ξανά τις μαστικές καμπυλότητές της.
...το έβαλα μέσα το παράτριψα για κάμποση ώρα μέχρι να απεκκρίνω το υγρό...
αποχαιρετηθήκαμε ανταλάσσοντας ευχές , στη μοναδική ίσως περίσταση που δύο άνθρωποι μετά το σέξ απομακρύνονται δίχως να έχουν κάποια συσχέτιση, απλά μια επαφή εκτός του οικείου τους χώρου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάντια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2014
Διαγετε εμφανως παρατεταμενη περιοδο πνευματικης και σωματικης ανατασεως. Και δεν ειναι μονο οι υπεροχες και διδακτικες κριτικες σας. Ειναι και οι ευφυεστατες παρεμβασεις σας στα διαφορα νηματα.
Ευγε!
27 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...το γνωρίζετε αγαπητέ blizard ότι τα αισθήματα είναι αμοιβαία ! Χαμόγελο
να είστε καλά !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2