Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 106 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 425564
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Ζιζέλ τη γνωρίζω από το περασμένο καλοκαίρι...Είχαμε συναντηθεί σε άλλη αλυσίδα και είχα περάσει τέλεια...Από τότε δεν την είχα πάρει ξανά και ενώ είχα άριστες αναμνήσεις...Να λοιπόν όμως που δόθηκε η ευκαιρία και την επισκέφτηκα στο παραπάνω ίδρυμα...

Ανακαινισμένος ο χώρος πλέον με ωραία χρώματα στους τοίχους και εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα.

Αφού είπαμε τα τυπικά με την υπηρεσία πέρασα στο δωμάτιο...Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο πριν ξεκινήσουμε και ξάπλωσα για να την περιμένω...

Μετά από λίγα λεπτά ήρθε κοντά μου...Λίγη κουβέντα στην αρχή και αμέσως πιάσαμε δουλειά με φιλάκια και χαδάκια...Έβγαλε το φωσφοριζέ κορμάκι της και πιπίλισα το στήθος της...Αμέσως κατέβηκε πιο κάτω μου έριξε λάδι και προσέφερε μία ισπανική άλλο πράγμα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής και δίχως να αφήσει παραπονεμένα τα αρ@@@@κια....Γύρισμα σε 69 με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς αναστεναγμούς...

Πρώτη στάση στο σεξ με τη Ζιζέλ από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς και να έχει άψογη συμμετοχή...Πήρε πρωτοβουλία μόνη της και γυρίσαμε σε πισωκολλητό όπου φάγαμε κανά πεντάλεπτο με σιγανό σφυροκόπημα...Κάπου έφτανε το τέλος και γυρίσαμε σε ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς τελείωσα φιλώντας την στο στόμα...

Καθίσαμε στο κρεβάτι μίας και δεν είχε πολύ κόσμο εκείνη την ώρα και μιλήσαμε χωρίς καμία ενόχληση...Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στη Ζιζέλ,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού