Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Βερόνικα την είχα δει άλλη μία φορά σε τσάρκα μου είναι συμπαθητική ξανθιά με ωραίο στήθος,λευκή επιδερμίδα,γλυκό πρόσωπο και σχετικά καλό σώμα...
Είπα να την δοκιμάσω μίας και μου άρεσε κάπως εμφανισιακά...Εντάξει δεν είναι μοντελε όπως κάποιες άλλες αλλά μία δοκιμή νομίζω ότι θα μου έκανε καλό....

Επιλογή του απλού προγράμματος και δωμάτιο κατευθείαν...Για το χώρο τα έχουμε πει και σε άλλες κριτικές,πολύ περιποιημένος,καθαρός και με όλα τα απαραίτητα...

Μετά από δέκα λεπτά η Βερόνικα ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε...Κάποιες κουβέντες στην αρχή και μετά μου έδωσε αντισηπτικό τζελ για να βάλω στα χέρια μου...Δείχνει καθαρή και μύριζε πολύ όμορφα...

Κάποια τριψίματα στην αρχή για να φτιαχτώ και πεταχτά φιλιά ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών...Ανταποκρίθηκα και εγώ φιλώντας τη στο λαιμό και το υπόλοιπο σώμα...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού...Σχετικά καλό,χωρίς χρήση χεριού αλλά χωρίς περιποίηση της ευρύτερης περιοχής...Πάντως είχε καλή διάρκεια!

Έναρξη στο σεξ με τη Βερόνικα από πάνω...Κινήθηκε σε αργούς ρυθμούς ενώ εγώ χούφτωνα τα βυζιά της...Αλλαγή σε πισωκολλητό με πιο γρήγορους ρυθμούς.Τέλος ιεραποστολικό όπου με πεταχτά φιλιά μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετή ώρα χωρίς ίχνος βιασύνης.Με ένα πεταχτό φιλί αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Βερόνικα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη....Πάντως πιστεύω πως αξίζει μία δοκιμή μαζί της,είναι καλή και δεν νομίζω να αφήσει κάποιον δυσαρεστημένο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού