Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...περπατούσα ζαλισμένος και με μια παράξενη έπειξη για ούρηση.
φαίνεται το ήπαρ μεταβόλισε την κιροζίνη και το νεφρικό διήθημα γέμισε την ουροκύστη μου...πρέπει να άδειασα κοντά στα 250cc ούρων πίσω απο ένα μαντρότοιχο...
...παραδόξως αρκετοί συναγωνιστές μπαινόβγαιναν τα τσαρδιά...
μπήκα σε μερικά , και η βλεμματική επαφή με μια λιγνή κοπέλα με ελαφρώς βοστρυχωτό μαλλί σχετικά ώριμης ηλικίας και ευγενικής έκφρασης με προδιέθεσε θετικά να ποντάρω ένα ρόζ χαρτάκι για την ικανοποίησή μου...
...δε θυμάμαι τι ακριβώς είπαμε , αλλά θυμάμαι ότι ανταλλάξαμε κομπλιμέντα και χαμόγελα...
μια πεολειχία , μια λειχία των καμπυλοτήτων της και μια παράτριψη του πεοεντερίου στον κόλπο της , ήταν απλά οι προυποθέσεις για να χωριστούμε με χαμόγελο...
...οδηγούσα, η ώρα ήταν 4:30, το ράδιο έπαιζε κάποιους παράξενους βουλγάρικους αμανέδες και αναρωτιώμουν :"γιατί αυτό να θεωρείται κατακριτέο?" , "γιατί τα δύο φύλα ,όπως ανταλλάσουν μια χειραψία ή μια καλημέρα , να μην γαμιούνται χωρίς την αναγκαία προυπόθεση δέσμευσης ή οικειότητας ή κάποιας 1-1 συσχέτισης ? " ειλικρινά δεν μπορώ να βρώ απάντηση αλλά το συνουσιόπιο με έκανε να χαλαρώσω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2014
αισθησιακος μηδενισμος....
26 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καυλωτικός όρος μύστη biber !Ματάκι
26 Δεκεμβρίου, 2014
Φίλε νομίζω είσαι φανατικός οπαδός του σταύρου του θεοδωράκηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Σαν να τον ακούω να πηγαίνει μπουρδελότσαρκα είσαι κάθε φορά που παλέυω να διαβάσω μια κριτική σου Money MouthΣπασίκλας
26 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

του σταυρου θεοδωράκη ? Χμμμ; μου είναι παντελώς αδιάφορος έως και αντιπαθής ο τύπος Money Mouth
εν αντιθέσει με τον μίκη , που σεκάποια φάση με είχε απασχολήσει σοβαρά
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4