Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πραγματικά στο συγκεκριμένο σπίτι δεν ξαναπάω. Νόμιζα ότι έφταιγε ένας τσάτσος ή μια κοπέλα. Έχω ξαναγράψει για μια κακή εμπειρία πρόσφατα με την Άννα σε αυτό το σπίτι. Αλλά τελικά είναι και "η γραμμή" που παίρνουν από πανω. Με το που είδα τη Μαίρη λέω εδώ είμαστε! Λάτρης του κώλου του τουρλωτοτσουπωτού δεν το πολυσκέφτομαι γιατί τον βρίσκω σπάνια. Μπαίνει μέσα η κοπέλα, όντως δεν κάνει πολλά πολλά , μπορεί και να είναι κουρασμένη η κοπέλα δεν ξέρω γιατί είναι και δύσκολη δουλειά. Ευγενική πάντως και καθαρή. Μου κάνει μια πίπα, όχι η καλύτερη και όχι η χειρότερη και αρχινάμε στα τέσσερα. Πραγματικά δεν είχαν περάσει με την πίπα και το πισωκολλητό ούτε 5 λεπτά. Είμαι σίγουρος γιατί ουκ ολίγες φορές επισκέπτης των δέλων. Εκείνη τη στιγμή λοιπόν της φωνάζει η τσατσά από μέσα!! ΜΑΙΙΙΡΗΗΗ!... Χμμμ; Τι έγινε ρε μα΄*** λέω αφού τώρα αρχίσαμε! Την ρωτάω την κοπέλα τι έγινε και ήταν και αυτή απορημένη. Όταν τελειώνουμε (και ευτυχώς επειδή μου άρεσε πολύ ο κώλος δεν με αγχωσε η μακακισμένη τσατσά και τέλιωσα) μου λέει, δεν ξέρω και εγώ γιατί φώναξε ούτε 5 λεπτά δεν είμαστε. Βγαίνω έξω, άφαντη η τσατσά, λέω να μπω στο δωμάτιο που είναι και λέω γ**^σε το καλά πέρασα μη μου χαλάσει η όρεξη και δεν το συνέχισα. Βλακεία θα μου πείτε και έχετε δίκιο. Οπότε παιδιά από την δική μου εμπειρία με αυτό το δέλο, όντας δεύτερη φορά , τρίτη δεν την ξαναπατάω γιατί θα μαι μακάκας και σε συνάρτιση και με άλλες κριτικές άλλων που λένε το ίδιο πράγμα (ότι είναι ξεπετόσπιτο) δεν ξαναμπαίνω ποτέ. Δυστυχώς παίζει μακάκομάνατζμεντ. Κρίμα και βλακεία μεγάλη ειδικά τώρα που το 20ευρακι το σκέφτεται ο Έλληνας και έχει πέσει και η γύρα, να αντιμετωπίζουν έτσι πελάτες. ΓΤΠ συνμπουρδελιώτες.Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Μέλος
Εγγραφή:
18 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού