Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239012
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν επίσκεψη Παραμονή Χριστουγέννων αργά το βράδυ κατά τις τρεις και μισή...Είσοδος στα 15 λόγω εορτών το θεωρούν κάτι σαν Σάββατο ή Παρασκευή βράδυ...
Κόσμος αρκετός σχεδόν όλα τα τραπέζια γεμάτα...Αφού να φανταστείτε έκατσα στο μπαρ...
Κοπέλες αρκετές περίπου 20 και βάλε όχι όμως όλες εμφανίσιμες...Ίσα ίσα που λίγες αξίζουν...
Χορός απλός στα 10,πριβέ 50 και 100 τώρα στον 100 το τι παίζει δε γνωρίζω καθώς δεν θα έδινε τόσα χρήματα...
Πήρα ένα ποτό και άραξα στο μπαρ...Το προσωπικό επειδή γινόταν πανικός δεν μπορούσε να τους εξυπηρετήσει και όλους...

Μία προσπάθεια καταγραφής του ροστερ έγινε...

Μόνα Λίζα,σταθερή αξία πλέον εδώ με το ωραίο σετ ασπρόμαυρων εσωρούχων...
Σιμέλα αν άκουσα καλά,ένα τουμπανάκι με ωράιο κώλο πεταχτό με τατουαζ στη μέση και μακριά μαλλιά...Αρκετά όμορφη....
Άντζελα,μιλφ ξανθιά γυρολόγος πρώην diamond dols,μακριά απ΄τα γούστα μου...
Εμανουέλλα η μελαχρινή Ρουμάνα με το ωραίο σώμα,κι αυτή γυρολόγος πρώην Mousses,Baby gold,Alcatraz...
Χριστίνα,πρώην αλκατραζ αρκετά ωραίο κώλο έχει αυτή αλλά από υπηρεσίες ξεπέτα...Έχει κάνει και πέρασμα από στούντιο την αλυσίδα των Γερμανών ως Χριστίνα και εκεί...Έχει ένα τατουαζ με μάτια στη μέση της...
Ντενίσα,η μελαχρινή πιτσιρίκα ρουμάνα με τον ωραίο κώλο...Λευκή επιδερμίδα,μικρό στήθος και σπαστά μαλλιά...Αρκετά καλή στο χορό...!
Βικτώρια η μλιφ με τα μεγάλα στήθη...Εντάξει μιλάμε πολύ βυζί...Καλή στον απλό χορό για πριβέ δε ξέρω...
Βικτώρια (Β),η μελαχρινή με το ενισχυμένο στήθος...Αν δε κάνω λάθος από Ουκρανία...Τιμήθηκε χθες με απλό χορό και ήταν εξαιρετική!
Τζένιφερ,μελαμψή καστανόξανθη,ωραία παρουσία σχετικά αλλά από υπηρεσίες δε γνωρίζω...
Έλενα,αδύνατη με μακρια μαλλιά μέχρι τους ώμους και κάπως περίεργο βάδισμα...Πολύ καλή στο χορό...
Μαρία μία μελαχρινή με ωραία επιδερμίδα και ωραία εσώρουχα....
Τζούλια,έκφυλη μελαχρινή με σκούρα χαρακτηριστικά...Μαλλιά μακριά μέχρι τους ώμους και σκουλαρίκι στη μύτη...Έχει αρκετά ωράιο σώμα...
Κατερίνα μία ψιλοαδιάφορη μελαχρινή ρουμάνα που ανέβηκε να χορέψει...
Γιασμίν,Μακρία απ΄τα γούστα μου και αυτή....
Μπιάνκα αν δε κάνω λάθος η ξανθιά που συμμετείχε και στο χριστουγεννιάτικο σόου...Μέτρια σε σχέση με άλλες ξανθιές που έχουμε δει σε στριπ...


Αυτά από εδώ,νεότερα στο forum στην επόμενη επίσκεψή μου....!
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2015
+1000 για την Μόνα ΛίζαΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1