Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά τη φόλα που έφαγα από τη "μοντέλα" Ρενάτα αποφάσισα να συνεχίσω την τσάρκα μου με διάφορους άλλους, όπου σχολιάσαμε την ήττα μου χαριτολογώντας! Εκεί που το γέλιο κόπηκε ήταν όταν συνάντησα το πραγματικό μοντέλο που ακούει στο όνομα Ντενίσα! Πώς δεν είχα δει αυτό τον ξανθό μούναρο σε προηγούμενες τσάρκες;;; Είχα ακούσει από τον karabis απίστευτα σχόλια για την εμφάνιση και τη διάθεσή της αλλά δε περίμενα να πέσει μέσα 100%! Η κοπέλα χορεύει κ γελάει στο σαλόνι ενώ στο δωμάτιο βγάζει προς τα έξω ένα πολύ ερωτικό χαρακτήρα! Πριν ξεκινήσουμε της ανέφερα τι έπαθα στην προηγούμενη κατάθεση.. Εκείνη με πήρε αγκαλιά, τρίφτηκε σα γατούλα πάνω μου λέγοντας πως δε πειράζει γιατί τώρα σε έχω αναλάβει εγώ! Θα είμαι σύντομος στην περιγραφή μου για το σεξ: Η πίπα της είχε διάρκεια και ρυθμό, από κάτω ήταν αρκετά χαδιάρα ενώ όταν ανέβηκε πάνω μου είδα τον Χριστό φαντάρο και τελείωσα με ένα ηλίθιο χαμόγελο ευτυχίας στο πρόσωπο! Η τεχνική της είναι άπταιστη! Φτάνει, δε περιγράφω άλλο, όσοι δεν έχετε περάσει μαζί της, σπεύσατε άμεσα! Σκέφτομαι να την κάνω στανταράκι, μιας και θέλω να επενδύω σωστά τα λεφτά που βγάζω με κόπο.. Μακάρι να μπορούσα να βάλω μεγαλύτερους βαθμούς στη συμμετοχή/διάθεση! Η τσατσά δε πρήζει τους πελάτες για να περάσουν ενώ τα δωμάτια φτάνουν εκείνα των στούντιο: ευρύχωρα με μεγάλα κρεββάτια, νιπτήρα με ζεστό νερό καθώς κ ειδικό box με χαρτί για να καθαριστεί ο μύστης μετά το γαμησάκι! Hot gossip: Ο karabis πέρασε στο δίπλα δωμάτιο και ενώ περίμενε καρτερικά τη σειρά του, πυρφορούσε ακούγοντας εμένα κ την Ντενίσα να βγάζουμε τα μάτια μας (με ενημερώνει οτι θα ανεβάσει κριτική)! Αν δεν είχα περάσει με τη φόλα-Ρενάτα, θα έλεγα πως η βραδιά στέφτηκε με απόλυτη επιτυχία! Καλά μουνιά στις πούτσες μας!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού