Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη γύρω στις 03:00 στον εν λόγω μπουρδελάκι,όπου πάντα περνάω βόλτα για να βλέπω τα μούτρα της πλέον σιχαμερής τσατσάς σε όλη την πιάτσα ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουκαι φυσικά να απαξιώνω πάντα την ίδια και την πόρνη τηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Είχε προηγηθεί τσάρκα σχεδόν σε όλα τα ανοιχτά τσαρδιά σε Λιοσίων-Φυλής-Μετάξι όπου απουσίαζαν όλα τα στανταράκια μου και βασίλευε η μπαζίλα,τα λίπη και η κυτταρίτιδα ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!,προφανώς λόγω εορτώνMoney MouthΣπασίκλας.Ήμουν έτοιμος να αποχωρήσω ώσπου είπα να επιχειρήσω μια ανορθόδοξη κατάθεση σε αυτό το μπουρδέλο,μιας και είχα απογοητευθεί εντελώς από τις πουτάνες που είχα δει.Η Γιάννα είναι γύρω στα 25-30 με ωραίο μαυρισμένο κορμί,μικρό βυζί,απαλή επιδερμίδα,λίγη παραπάνω κυτταρίτιδα και δυο υπέροχα ταττού σε κοιλιά και ώμο.Ήταν χαμογελαστή στο σαλονάρισμα κι εγώ αποφασισμένος να ρισκάρω ένα ακόμα πορνο-20ευρωΓλώσσαΓλώσσα.Μετά από μικρή αναμονή μπαίνει μέσα το πορνίδιο,μου βγάζει προκλητικά τα εσώρουχά της κι εγώ αρχίζω να χαιδεύω και να γλείφω το ωραίο κορμί τηςΓλώσσα.Με μια απότομη κίνηση με πετάει προς τα πίσω και μου επιτίθεται με άγρια γλείψιματα και δαγκωματιές σε όλο μου το κορμίΧαμόγελο.Με καύλωσε πολύ η φάση η οποία συνεχίστηκε μ'ένα δυνατό καραμέλωμα στις μπάλες κι εγώ να χουφτώνω το κωλαράκι της.Δαχτυλιάσματα δεν δέχεται καθόλου,αλλά εμένα δεν με απασχόλησε αυτό,μιας και ήθελα να ασχοληθώ με το εξαιρετικό γαλλικό πεντικιούρ της το οποίο και περιποιήθηκα με την άνεσή μου,την ίδια στιγμή η ίδια έτριβε δυνατά τις ρόγες της κι έπαιζε το μουνάκι της.Είχε καυλώσει για τα καλά και μου είπε ότι γούσταρε να την σκίσω στα 4Κατσικογάμης.Φυσικά και δέχτηκα ενώ όπως την γαμούσα μου ζήτησε να παίξω και με την κλειτορίδα της.Κάποια αληθοφανή βογγητά και γύρισμα από μπροστά όπου ζήτησε αργό αλλά βαθύ γαμήσι για να νιώσει καλά τον πούτσο μου.Μετά από λίγο άρχισα να την γαμάω άγρια χωρίς να παραπονεθεί και κατάθεση μεγάλης ποσότητας σπέρματος.Για κανα 10έπτο ακολούθησε σόσιαλ τάιμ έχοντας αγκαλιά τα υπέροχα πόδια της.Ήμουν σίγουρος ότι είναι η κοπέλα που δούλευε μέχρι πριν λίγο καιρό μεταξουργείο,Ιάσωνος 20γ και μετά Κολωνού 23 αν και η ίδια το αρνήθηκε κατηγορηματικάΣπασίκλαςΕμμμμ.Δικαιολόγησε την κυτταρίτιδα στους πολλούς καφέδες που πίνει κάθε βράδι που δουλεύει και στις ''σαβουρες'' που τρώει όταν δεν έχει δουλειάΧαμόγελο.Μου είπε πως σιχαίνεται την μέρα και δεν μπορεί με τίποτα να γαμιέται άλλες ώρες πλην της βραδινής βάρδιας.Ταιριάξαμε πολύ σε αυτό το κομμάτι,φιλάκι και εις το επανειδείν.Μια απροσδόκητα καλή και τίμια κατάθεση την οποία θα επανάλαβω σύντομα μιας και με αυτή την αλβανίδα είχαμε εξαιρετική χημεία.Κανονικά έπρεπε να αφήσω το δωμάτιο κώλος λόγω βρωμερής τσατσάρας αλλά πέρασα πάρα πολύ καλά οπότε το ανέβαλα για την επόμενη κατάθεσή μουΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.339
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, antiosmuchachos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού