Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μια και δεν μπορούσε να πάει σερί με τις καλές επισκέψεις, έπρεπε να δοκιμάσουμε και μια φόλα.

Επίσκεψη στον εν λόγω οίκο, που εμφανίστηκε το "ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ - ΑΘΗΝΑ". Ανέβηκα τα σκαλιά, και η πολυλογού τσατσά μου ζήτησε να περιμένω μια και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο. Μου έπιασε κουβέντα για τα ποδοσφαιρικά (!!!) και το πως νίκησε ο Πλατανιάς τον ΟΦΗ. Μια και δεν είχα πολύ όρεξη για κουβέντα, άκουγα μόνο τι έλεγε, χωρίς να της απαντάω καν. Μετά απο λίγα λεπτά εμφανίστηκε η Αθηνά, μια αδύνατη κοπένα με κοντό καρέ μαλλί, και συμπαθητικό πρόσωπο. Σχεδόν με τράβηξε μέσα, αφού δεν με άφηνε να φύγω, λέγοντας μου ότι "σε θέλω τώρα" και όχι μετά από την βόλτα για να δω και τα υπολοιπα φρέσκα της γειτονιάς.

Μια και το 30αρι είχε αλλάξει τσέπη, το έδωσα στην τσατσά, που μου πρότεινε επιπλέον 69 ή μασάζ, με 10 Ευρώ έκαστο. Συνέχισα με απλό πρόγραμμα, και προχώρησα στο αριστερό δωμάτιο. Μέχρι να ξεντυθώ είχα ανακαλύψει ότι το κρεβάτι έτριζε σαν διάολος, και γενικά ο χώρος δεν ήταν προσεγμένος.

Σε 1-2 λεπτά ήρθε και η κοπέλα, η οποία αφαιρώντας τα εσώρουχα της, αποκάλυψε ένα super mini βυζάκι (ούτε νούμερο δεν μπορώ να του βάλω). Ήρθε από πάνω μου, και έβαλε σε μισοσηκωμένο όργανο προφυλακτικό για να ξεκινήσει το ρούφηγμα. Όταν ήρθε η πολυπόθητη στύση, την γύρισα στα 4, μια και από βυζί δεν είχα τίποτα να απολάυσω. Εκεί ο κώλος της αποδείχθηκε ότι είχε πολύ άσχημη εικόνα, και πολλά σπυριά. Η εικόνα με ξενέρωσε και μετά απο λίγο καταχτύπι, ένιωθα ότι δεν πρόκειται να τελειώσω έτσι. Την γύρισα ξανά σε τσιμπούκι για να ολοκληρωθεί η συνάντηση, αλλά εκεί βγήκε η τσιμπουκομηχανή, κάνοντας μου το πιο μηχανικό και βαρετό τσιμπούκι της ιστορίας! Μονότονο ανεβοκατέβασμα του κεφαλιού, χωρίς ίχνος σάλιου, και βάζοντας όλο και περισσότερο το χέρι.

6-7 λεπτά μετά, είχε βαρεθεί, είχα ξενερώσει σε σημείο, και όταν ανέφερε ότι θα συνεχίσει με το χέρι Μαλακία μέχρι να τελειώσω, την έδιωξα γιατί ούτε αυτό με έβλεπα να ολοκληρώνω.

Έφυγε γρήγορα γρήγορα από το δωμάτιο, και βγαίνοντας εγώ από εκεί, την είδα να παίζει με το κινητό της.

Η τσατσά με ευχαρίστησε (που δεν έχυσα) και με χαιρέτησε με ευχές για καλές γιορτές.

Φυσικά τυχόν δική σας επίσκεψη δεν σημαίνει ότι θα είναι ίδια με την δική μου, αλλά αν είναι να κάνει κανείς το κασκαντεριλίκι, ας το κάνει κάπου αλλού, για να ενημερωθούμε και εμείς ;)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Υπηρεσίες
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, lkjhgfdsaa, jerrone και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού