Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 143 10
Sex Studio 283578
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόσφατη επίσκεψη στο μαγαζί...Ήμουν τόσο καυλωμένος και παράλληλα τόσο αρνητικός στο να ψάχνω τα στούντιο, που πέρναγα απ΄έξω και είπα απλά ΅μπαίνω να γαμήσω΅.Τώρα τι θα γαμούσα ; μου ήταν σχετικά αδιάφορο με βάση την κατάστασή μου.Να γαμήσουμε,να πάμε να κοιμηθούμε ήρεμα....Δεν με ένοιαζε αν θα ήταν μουνάρα....μουνί να είχε και να είναι κοντά στο μέτριο.
Μπαίνω λοιπόν στο μαγαζί.Ο γνωστός ευγενικός πούστης στην υποδοχή. Είχε 2 γυναίκες, η μία μεστομένη πατσαβουρίτσα και η άλλη νεαρά σε ηλικία, αλλά χοντρούλα (για τα δικά μου δεδομένα και όχι μόνο..)
Πήρα την μικρή...Μπήκα να κάνω ένα ντουζάκι μιά και ήμουν από δουλειά και πριν τελειώσω το ντουζ, σκάει η δικιά σου.....Έριξε κάτι κοπλιμέντα περί σώματος κτλ...εγώ βέβαια έκανα πως δεν άκουγα..και αφού σκουπίζομαι, μπαίνω κατευθείαν στην αντίπαλη περιοχή ,με σέντρα απ το κέντρο...
Κάτι μπαλαμούτια, κάτι γλωσσόφιλα,την αρχίζω στα γλυφομούνια,γλυφοκώλια...Γούσταρε η χοντρή...Να ενημερώσω ότι πρόκειται για μία γεματούλα,νεαρά δεσποσίνη,με στραβά δοντάκια,αλλά με όρεξη στην μάχη...Σε κάποια φάση, περνάει καπότα και αρχίζει το τρομπόνι...το πάλευε η δικιά σου,αλλά σε κάποιες φάσεις, με τσάκισε με τα δόντια της.Τέλος πάντων,πέσανε και κάτι φάουλ,κάτι κόρνερ κτλ, αλλάξαμε περιοχές..εεε στάσεις ήθελα να πω, τελικά μπήκε το γκολ...Δεν μπορώ να πω ότι πέρασα άσχημα...Οκ η κοπέλα δεν ήταν του γούστου μου, αλλά λόγω της καύλας και της έλλειψης χρόνου κτλ δεν είχα άλλες επιλογές. Η κοπέλα τίμησε το 50άρι.Πάντως καλό θα είναι, θα έχουν λίγο σεβασμό και σε μας και να κάνουν και κανένα ντουζάκι πιο τακτικά. Δεν βρώμαγε, αλλά δεν ήταν και μοσχομυριστή, φρεσκομπανιαρισμένη...Εμένα αυτό με ξενέρωσε...Γάμα την εμφάνιση...Μουνάρα να είσαι, άμα είσαι άπλυτη....γάμα τα....Πρέπει να είχε φάει και κάτι..να μύριζε και λίγο τσιγαρίλα...Έχει και τσίχλες παιδιά, αν δεν έχετε οδοντόκρεμα...Μην ρωτήσετε αν θα ξαναπάω με την ίδια...Αρνητικό !! Αν βγαίνει καλός βαθμός, είναι λόγω του ευγενικού τσάτσου, της σχετικά καλής καθαριότητας και της σχετικής καλής διάθεσης της κοπέλας....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρεβέκα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού